fbpx

10 ритуалів, які треба зробити, переїжджаючи в новий будинок

Будинок, про який ви так мріяли, нарешті, ваш? І вся родина готова до нового етапу в житті – до переїзду? В такому випадку, тепер залишилося найголовніше – зробити все правильно, щоб в будинку були мир, щастя і удача. Редакція порталу Kolobok.ua підібрала прикмети, які допоможуть зробити так, щоб життя в новій квартирі або будинку склалася найвдалішим чином.

Зі старого будинку треба обов’язково забрати з собою домовика – хранителя вашого персонального домашнього вогнища. Для цього достатньо взяти з собою … старий віник. Або поставити в коридорі порожню коробку і відійти на 5 хвилин. Вважається, що домовик за цей час встигає сховатися в ній і переїхати разом з вами.

У новому будинку треба обов’язково нагодувати будинкового, залишивши на столі блюдце з молоком.

Також їдучи зі старого будинку, варто спекти пиріг. Вважається, що якщо в старому будинку жилося погано, пиріг повинен бути солоним. А якщо добре – солодким. Пиріг треба з’їсти весь без залишку. Це допоможе залишити прикрості в старому житлі, забравши з собою удачу.

Переїзд краще зробити перед повним місяцем. Це допоможе залучити в нове житло благополуччя і щастя.

Найкраще для переїзду вибирати суботу. Якщо переїхати в новий будинок в цей день, все буде благополучно в родині, а заселення буде легким.

У передпокої під килимком треба відразу ж заховати 3 монетки і не діставати їх звідти 3 місяці. Це сприяє залученню в будинок багатства.

Переступити поріг нового будинку повинен кіт. Його не можна гнати. Він повинен йти сам. Бажано, якщо вихованець буде чорного кольору і з хорошим характером. А вже після кота в будинок можуть зайти і інші домочадці.

У новому будинку за вхідними дверима треба поставити віник. Це допоможе захистити будинок від поганих людей. А якщо віник буде стояти підмітаючою стороною вгору, то ще й гроші будуть в новому житлі завжди.

Бажано також повісити підкову в будинку: розміщувати її треба кінцями вгору. Це буде «накопичувач» позитивної енергії, який сприяє упокоренню всіх конфліктів і скандалів.

І в жодному разі не можна економити на новосіллі. Після того, як будуть перевезені речі і розставлені по своїх місцях, треба накрити стіл. І чим щедрішим буде застілля, тим багатшим буде життя в нових оселях. Слід також заздалегідь попередити гостей, що дарувати слід подарунки, а не гроші. Це допоможе убезпечити будинок від заздрісних поглядів і думок.

Читайте також: Як потрібно стригти волосся, щоб змінити життя на краще: 10 правил з давнини

You cannot copy content of this page