23 липня – Молодий місяць: чого не можна робити аби не потонути в проблемах і як залучити добробут

Молодик в липні буде далеко не звичайним і приємним. Виною всьому кілька факторів, які на цей раз злилися воєдино. Будьте максимально обережними, якщо не хочете потонути в проблемах.

Молодик пройде під егідою сузір’я Лева. Це буде дуже небезпечний час, тому що в цей день Місяць буде повністю позбавлена ​​своїх сил, а Лев додасть оливи у вогонь, а точніше, проблем. Однак ви зможете уникнути неприємностей, якщо будете дотримуватися законів Всесвіту.

Що не варто робити в це Молодик
З огляду на Лева, що активізується, не варто йти на поводу у своїх почуттів і емоцій. Не дозволяйте гордині диктувати вам правила поведінки. Якщо ви будете дивитися на людей зверхньо і нав’язувати оточуючим свою точку зору, то місячна енергія швидко поставить вас на місце.

23 липня не варто також багато працювати і мало відпочивати. У цей день найвдалішим розкладом для будь-якої людини буде помірна праця і своєчасний відпочинок. Можна спробувати змінити обстановку, почати важливу, але не важкуа справу.

Слідкуйте за своїм здоров’ям і реакцією на вхідні потоки інформації. Не сприймайте негатив занадто близько до серця, інакше ви ризикуєте залишити його всередині своєї свідомості на дуже довгий термін. Метеочутливим людям необхідно стежити за погодою і магнітними бурями. За первинними даними метеорологів, 23 числа все буде максимально спокійним.

Позитивні моменти майбутнього Молодика
Молодик – час оновлення, причому не тільки внутрішнього, а й зовнішнього. Це означає, що в такі дні можна робити легку корекцію зовнішності: злегка змінювати зачіску, приводити себе в порядок, купувати недорогі, але потрібні речі. Астрологи радять 23 липня сфокусувати увагу на аксесуарах.

Проведіть цей час з близькими людьми. Це буде прекрасний день для зближення з сім’єю. Дипломатичність допоможе вам налагодити любовні, дружні або родинні стосунки і навіть відродити їх колишню силу. Цієї неділі астрологи рекомендують відмовитися від низинних бажань і від жадібності. Ревнощі теж буде ні до чого. Це буде позитивний день для кропіткої роботи, хобі. Галасливих компаній краще уникати.

Молодик 23 липня стане перевалочним пунктом. Це важлива точка життєвого шляху. Спробуйте змінити своє життя на краще, щоб потім не пожинати плоди своєї бездіяльності і апатії.

Читайте також: «Що мамі сказати?» – батько покинув нас, зник, а потім доля звела нас в Італії

Джерело.