fbpx

3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і навіть годинник зупиняються

Третє місце – Терези

Жінки, яким пощастило народитися під цим знаком, відомі своєю красою і ніжним кольором обличчя, а також глибокою відразою до всього непривабливого. Інстинктивно вона відчуває тонкі речі. У неї витончені манери, вона витончено одягається, користується легкими (і дорогими) парффумами, любить дорогі прикраси і намагається оточити себе розкішшю.

Захоплюється прекрасним у всіх його проявах – музиці, мистецтві, архітектурі – і в людях. Її житло завжди носить відтінок елегантності. Та ж витонченість відноситься і до чоловіків. Її супутник повинен не поступатися діаманту на пальці. Якщо він на це не здатний, то краще надалі йому триматися від неї подалі.

Сама вона сприймає себе таким чином, ніби спостерігає за власним відображенням і захоплюється своєю граціозною красою. Однак вона самокритична. Вона хоче, щоб її образ відповідав високим стандартам, і готова на коригування у міру необхідності. Не дивно, що жінки Терези вважаються чарівними.

Не можна заперечувати її схильність до непостійності. Вона намагається фліртувати з будь-яким привабливим чоловіком на своєму шляху, але дуже швидко переходить від одного до іншого, намагаючись підкорити його. Вона забуває швидше, ніж в дзеркалі зникає відображення. За винятком рідкісних випадків, її прихильність неглибока і нетривала.

Оскільки її знаком керує Венера, жінка Терези вправна в любові. Однак не забудьте про огиду до всього, з її точки зору, непривабливого. Якщо завдяки випадку ви не в кращій формі, з відвисшим животом, в’ялими руками або кістлявими колінами, тоді переконайтеся спершу в тому, що світло вимкнене, перш ніж роздягнутися, інакше не виключено, що ваша дама спасеться втечею в ванну і замкнеться там.

Терези віддають перевагу артистичні натури комерційним – акторів, співаків, письменників, художників, музикантів, а не бізнесменів. Гостра на язик дама (Терези) висловила це в такий спосіб: «Що до мене, то мені здається, що Господь створив бізнесмена тому, що він потребував тих, хто зайнявся б нудною, одноманітною роботою, що не вимагає уяви!»

Фактично Терези цікавляться не чоловіком як таким. В основному вона хоче, щоб нею захоплювалися. Їй потрібен хтось, потурає її «я», але вона сконцентрована на самій собі. Будь для неї – оправою, а вона – дорогоцінний камінь.

Вона не любить поспішати. Безглуздо пояснювати їй, що на вечерю запрошували до пів на восьму і що вже сім п’ятнадцять, а вона тільки ще фарбує губи. Це на неї не справить враження, і вона продовжить свої останні приготування. Як би там не було, будь-яка компанія для неї всього лише випадок ще раз стати її зіркою.

Можливо, вона має рацію, оскільки має здатність прикрасити будь-яку вечірку. Входячи в кімнату, вона осяває її своїм сяйвом. Її наснага викликає таку ж реакцію і оточуючих.

Якщо справа йде не так, як їй подобається, вона може стати дріб’язковою і прискіпливою. Вона шукає досконалості і готова перебільшувати чужі помилки і недоліки, які заважають їй досягти його. Особливо її дратує чоловік, що говорить про гроші. Вона вважає, що гроші призначені для витрат і покупок, а не розмов.

Розмови про гроші діють їй на нерви. Єдине, що цікавить її в грошах, – це те, що можна на них купити: смарагдові шпильки для волосся, боа з шиншили, дороге вино. Готівкові самі по собі її не хвилюють.

Вона любить читати легкі книги, дивитися фільми зі щасливим кінцем, жити в кімнатах, наповнених квітами, слухати спокійну музику. Спокійна і безтурботна, вона несподівано впадає в збуджений стан. Її ейфорійні настрої компенсуються спадами, і тоді вона схильна бачити плями на Сонці.

Вона шукає досконалості в дрібницях. Найменші ознаки безладу можуть привести її в роздратування. Вона відноситься до того типу людей, які стали б приводити в порядок шезлонги на палубі потопаючого «Титаніка».

Не намагайтеся нею командувати. Вона не стане слухатися. Якщо ви будете наполягати, то натрапите на ще більшу впертість. Чим сильніше тиск, тим наполегливіше вона стає. Ласкаві слова і м’яке переконання – єдиний спосіб подолати її негативне ставлення.

Будучи надзвичайно жіночною, вона в той же час розумна, красномовна, активна. Потрапивши в скрутне становище, вона може стати абсолютно безпорадною і буде пасивно сидіти, чекаючи на допомогу, як сліпа людина, що потребує собаку-поводиря. Вона чарівна, багатогранна, свідомо чарівна.

Друге місце – Водолій
Їй не подобається, щоб на неї дивилися як на сeксyальний об’єкт. У неї високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб коханець ставився до неї з належною повагою.

Вона не любить, щоб її квапили. Якщо ви прийшли на перше побачення, не розраховуйте завершити його в ліжку, тому що нічого не вийде. Друге побачення теж навряд чи приведе вас в її спальню.

Вона не манірниця, але вам доведеться переконати її в тому, що ви не вважаєте її дівчинкою на одну ніч. Жінка Водолій чуттєва і володіє дуже сильним інтелектом. Вона живе в основному розумом.

Друзі надихають її. Вона любить вечірки і людей, прекрасно відчуває себе в суспільстві і завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. В основному чесна і відкрита, вона не вміє брехати, оскільки не хоче бути неправдивою. Якщо вона любить кого-небудь, то зазвичай розкриває перед ним душу, часто не дуже доречно.

Читайте також: Однокласники: вони так і не дізналися, що мали одну й ту ж жінку

Водолії-жінки беруть участь в чужому житті. Іноді дають нікому не потрібні поради, які ніхто і не збирається вислуховувати. Вона береться за чоловічу роботу. Якщо необхідно, вона може працювати автомеханіком, будівельником доріг, каменярем. Але найчастіше вона займає досить високі пости.

Їй подобається добиватися чогось. Вона йде назустріч будь-якійї новій можливості, приймає на себе відповідальність за нові справи, тому що відчуває, що вона доб’ється будь-якої мети, виконає будь-яку доручену їй справу. Оскільки вона розумна, хоче спробувати себе на різних теренах, розуміє мотиви, які рухають людьми, то зазвичай її починання успішні.

Вона добре вміє працювати в колективі, а ще Джон Рокфеллер сказав, що заплатить за цю якість більше, ніж за будь-яку іншу. Вона справжній гуманіст, її дуже хвилюють світові проблеми. Її шукайте на передовій баталій за соціальну справедливість, і ви не побачите її серед зазналих поразки. Вона чутлива до страждань оточуючих.

Однак вона не вимагає любові і розуміння замість її зусиль. Вона настільки захоплюється самою роботою, що втрачає з уваги самих людей, заради яких вона старається. Навіть коли вона проявляє до них досить великий інтерес, вона тримається нейтрально і відчужено.

Крім того, вона особистість, що має досить хоробрості для відстоювання до кінця свої політичні переконання. Якщо її план завершився невдачею, вона не впаде в депресію, оскільки знає, що на помилках вчаться.

Хоча вона чарівна, цікава і винахідлива, іноді вона може бути впертою. Наприклад, багато жінок Водолії вірять в окультизм, і ви не зумієте їх переконати. Якщо вони впевнені в чомусь, їх не збентежити ніякими аргументами і навіть фактами.

Вони переконані, що факти виявляються не відповідають дійсності, якщо їх перевіряють ті, хто вхожі в сфери, що викликають у інших страх. Якщо вона щось вирішила, то лише сама в змозі змінити рішення. (Так нерідко і відбувається, причому іноді досить несподівано.) Через те, що вона вкрай потребує любові і спілкування, її дуже приваблює протилежна стать.

Але вона шукає ідеального супутника і з труднощами робить вибір. Тому не дивно, що зазвичай вона досить пізно виходить заміж, а коли це, нарешті, відбувається, багато друзів дивуються її вибору. (Справді, її ставлення до спірних питань завжди шокують її консервативних друзів.) Їй потрібна людина, яка могла б змусити її відчути себе жінкою, при цьому не має значення, хто він.

Вона любить красиві речі, включаючи і людське тіло. Краще вам не забувати робити їй компліменти щодо її фігури. Їй необхідно, щоб її цінували. Вона надзвичайно акуратна. Після всього, що сталося, коли вам лінь поворухнутися, вона може встати і почати заправляти ліжко.

Вона може бути наполеглива, нервова і, якщо розчарована чимось, сварлива. Інший недолік – схильність до великих витрат і екстравагантним особистим зручностей. Зрозуміло, вона не погодиться з тим, що це недолік.

Вона не любить людей, які зайняті тільки грошовими проблемами, вважаючи їх дрібними і трохи недоумкуватим. Єдиний толк в грошах – це те, що на них можна купити. І вона піде на багато що, щоб отримати те, що хоче.

Перше місце – Діва
Ключ до розуміння її натури полягає в тому, що вона занадто контролює себе. Вона настільки ж емоційна, як і інші жінки, але добре управляє своїми почуттями. Її внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці.

Вона тримається серйозно і з гідністю. Скромність – її вроджена якість, і вона ніколи не хвалиться своїми досягненнями. У неї прекрасні манери, і вона завжди поводиться як справжня леді – якщо її не провокувати.

Вона вважає, що дама ніколи нікого не ображає, за винятком навмисних ситуацій. Тоді стережіться! Вона здатна на такі словесні випади, що вам буде непереливки.

Вона вірить у самовдосконалення і докладає всіх зусиль до того, щоб поліпшити себе і своє становище. Особливий інтерес у неї викликають література, музика і мистецтво. У багатьох жінок Дев прекрасно розвинені здатності сприйняття і критики.

Вона часто буває стурбованою. Частково це пояснюється тим, що вона переконана, що може вирішити будь-яку проблему. Вона довіряє власному інтелекту більше, ніж інтуїції, і, стикаючись з проблемою, вона вцепляется в неї, як собака в м’ясну кістка, поки не очистить її до кінця, домігшись повної ясності.

Вона здатна бути щедрою, терплячою і доброю, але при цьому вона залишається цілеспрямованою, холодної і підпорядковується завжди розуму, а не серцю. Якщо вона вибрала якийсь шлях, ніщо не змусить її згорнути з нього.

Енергії її вистачило б на двох, а то й на трьох жінок. До будь-якої справи вона буде ставитися з переконанням, що ніхто інший не зможе з цим так впоратися, як вона сама. У будь-якому випадку вона підстраховується на випадок провалу. Як повітряний гімнаст, який працює без сітки, вона хоче знати, де буде інша трапеція, коли вона полетить в її бік.

Вона знає, чого хоче чоловік. Якщо він сам не розуміє, вона допоможе йому проаналізувати ситуацію. Вона прекрасний аналітик. Мета її практичні і реальні при правильному підході. Якщо вона виходить заміж, то зазвичай це відбувається не рано.

Вона прекрасна господиня і мати (хоча, можливо, трохи сувора), цікава супутниця чоловіка. Сeкс швидше цікавить її з точки зору продовження роду, ніж задоволення. Як правило, вона добре виглядає аж до немолодих років.

Вона любить невеликі вечірки, незвичайно акуратна. Ті, хто неохайно одягнений, курить де попало, не отримають повторного запрошення в її будинок. Прекрасно справляється з інтелектуальними іграми.

Якщо вона змушена сама заробляти собі на життя, всі її звички переносяться в світ бізнесу. З неї вийде хороший бухгалтер, так як вона вміє поводитися з цифрами.

Може бути прекрасним особистим секретарем, особливо якщо справа вимагає від неї самовдосконалення. Вона погоджується лише на зарплату, що забезпечує її незалежність. В крайньому випадку, вона буде миритися з недостатньою зарплатою, якщо до неї поставляться м’яко і з розумінням.

Об’єктивні та неемоційне судження про людей підводять її лише в одному – коли справа стосується її коханця. Вона не бачить його недоліків і слабкостей. Вона віддана тому ідеалізованому образу, який сама ж і створює, і вона чутлива, хоча, можливо, відкрито не висловлює свої емоції і відчуття.

Вона схильна ставитися до чоловіка таким чином, ніби він незвідана територія, готова до освоєння, вивчення, розвитку і поліпшення. Вона знає психологічно розрахований шлях до чоловіка і може стати господинею положення.

Вона передбачає, що оточуючі повинні бути так само акуратні і чисті, як вона сама. На неї не подіяли б чари відомого доктора Самуеля Джонсона, який одного разу сидів за столом поруч з елегантною і надушеної дамою.

«Доктор Джонсон, від вас пахне», – зауважила вона. Доктор Джонсон, який становив свій перший англійський словник і володів рідкісним почуттям гумору, заперечив: «Ні, мадам, це від вас пахне. Від мене смердить».

Якщо дама була Дівою, це її навряд чи потішило. Однак, якщо вона була Дівою, то можу посперечатися, вона була справжньою Леді.

Джерело.

You cannot copy content of this page