fbpx

4 речі, які ніколи не можна говорити свекрусі – запам’ятай назавжди!

Складні або натягнуті відносини зі свекрухою часто ускладнюються ще й через кинуті ненароком фрази, яким ви навіть не надали ніякого значення. Випадково образивши маму чоловіка, ви ризикуєте втратити її довіру, і тільки сильніше загострити відносини. У цій статті ми підкажемо, яких фраз варто утриматися при спілкуванні зі свекрухою.

1. «Ви мені зобов’язані». Погодьтеся, вона абсолютно не шукала з вами спілкування, тому кидати такі фрази в її адресу буде як мінімум безглуздо. Її син вибрав вас собі в дружини, а свекруха, не дивлячись на те, хотілося їй цього чи ні, змушена була змиритися і прийняти вибір своєї дитини. Вона не брала на себе відповідальності за ваші вчинки, і не наполягала на тому, щоб ви поріднилися.

Так що ця жінка зовсім нічого вам не повинна. Часом новоспечені дружини вважають, що батьки з обох сторін повинні докладати зусиль для того, щоб новому осередку суспільства жилося комфортно. Але коли ж їм вдасться пожити заради себе? Батьки виростили вас і вашого чоловіка, поставили на ноги, і заслуговують відпочинку. А всіма силами збирати гроші на житло для нової сім’ї або за першим покликом няньчити онуків вони не зобов’язані.

2. «Мій колишній …». Ви могли чути таку історію від подруги або знайомої. І подібні речі неодмінно варто брати на замітку. Ви можете довірливо спілкуватися зі свекрухою, однак не варто ділитися з нею подробицями своїх попередніх стосунків. Такі моменти ви можете обговорити зі своєю мамою або подругою, сестрою, хрещеною. Але не з мамою чоловіка. Вже тим більше не варто проводити порівняльну характеристику її сина з вашим попереднім кавалером.

По-перше, якщо ви самі виявите бажання розповісти про свого колишнього, вона ніде правди діти подумає, що ви до сих пір маєте до нього якісь почуття. Ще один варіант розвитку подій – це коли те, що ви розповісте про свої стосунки свекрухі, буде донесено до  відома чоловіка. Вам потрібен зайвий привід для з’ясування стосунків?

3. «Ми розберемося самі». Свекрухи часто вважають, що краще невісток знають, як виховувати дитину, де дешевше купувати продукти, як правильно потрібно готувати їсти, і як дружина має спілкуватися зі своїм чоловіком. У неї справді великий життєвий досвід, але будь-яку невістку буде дратувати той факт, що свекруха всюди намагається виправити її і нав’язати свою модель поведінки.

Читайте також: “Приїхала до нас свекруха пожити, поки в її квартирі ремонт. І так допекла мене за 4 місяці, що довелося йти на крайнощі”

Замість того, щоб злитися, намагатися донести свекрухі, що ви і без неї знаєте, як треба вести побут, просто послухайте її мовчки, покиваючи головою і зробіть по-своєму. Так вам вдасться уникнути зайвого нервування і лайки. Ще один варіант уберегти свої нерви від порад свекрухи – це направити її енергію і бажання допомагати в потрібне русло. Дозвольте їй проявляти верховенство в питаннях, які у вас не викликають абсолютно ніякого ентузіазму.

4. «Ви виростили мамія». Не варто дорікати свекрухі тим, що вона виховала сина не так, як вам подобається. Недоліки є у кожної людини, і ви приймали рішення самостійно, коли погодилися вийти заміж за свого чоловіка. Якщо ви добровільно прийняли його з усіма плюсами і мінусами, то потім нікого не варто дорікати. Та й врешті-решт, якій матері сподобається, коли хтось ображає її дитину?

Джерело.

You cannot copy content of this page