Актуальна історія про те, чому так важливо Не дозволяти ланцюжку любові та допомоги закінчитися саме на Вас

Брaйан їхав по безлюдній дорозі, коли він побачив на узбіччі заглoхлий Мерседес.

У ньому він побачив літню жінку, на вигляд зовсім розгублену. Він зупинився перед її машиною і попрямував до зневіреної жінки. Дама була дуже перелякана. Весь час, поки вона сиділа в машині, ніхто не зупинився. А цей молодий чоловік, чи не заподіє він їй зло? “Я вам допоможу, Мадам”- сказав він. “Пересядьте в мою машину, де вам буде трохи тепліше, моє ім’я Брaйан Андeрсон.”

Він виявив, що в машині лопнуло колесо. Але через свій віку жінка не могла з цим сама справитись. Бpайан присів, подивився під машиною, щоб визначити, куди помістити домкрат, потер руки, щоб зігріти пальці, і взявся за роботу.

Помінявши колесо, Брaйан посміхнувся. Дама запитала, скільки вона винна йому за роботу, неважливо як забагато. Брaйан відповів, що вона йому нічого не винна. Він просто допоміг комусь у скрутну хвилину. Бо тільки Бог знав, скільки раз люди допомогали йому в минулому.

Він сказав, що якщо їй дійсно хочеться відплатити, то наступного разу, коли вона побачить когось у скруті, нехай допоможе цій людині і тоді згадає про нього. Через кілька кілометрів жінка побачила ресторан. Вона увійшла в нього, щоб зігрітися і перекусити на дорогу.Дівчина, яка її обслуговувала, привітно посміхнулася, незважаючи на те, що вона цілий день на ногах. Дама бачила, що ні робота, ні її вагiтнiсть, ні безсилля не позбавили цю дівчину привітності! Коли вона закінчила свою вечерю, то заплатила за неї банкнотою в 100 доларів. Дівчина пішла за здачею. Але дама швидко вийшла з ресторану.

Повернувшись, дівчина виявила, що жінка зникла. Тоді вона помітила на столі записку. Сльози бризнули з її очей, коли вона прочитала те, що написала їй дама: “Ви мені нічого не винні. Я просто пройшла повз.
Хтось допоміг мені сьогодні, так я це роблю для вас. Якщо ви дійсно хочете відплатити мені, то ось що потрібно зробити: не дозволяйте цьому ланцюжку любові закінчитися на вас”.

Під серветкою на столі лежали ще чотири банкноти по 100 доларів. Як могла дама знати про те, в чому нуждались вона і її чоловік? Вдома дівчина, притулившись до чоловіка, ніжно поцiлувала його і тихо сказала: “Все буде добре. Я люблю тебе, Брaйан Андeрсон”.

Є стара приказка: “Добро ніколи не втрачається”, відкриті долоні завжди щось отримують.