fbpx

Ангеліна втекла з дому, щоб жити з Денисом. А батьки поставили їй дуже важку умову, що додому вона може повернутися тільки якщо. Та не могла вона донечка цього виконати

Ангеліна була дівчиною розумницею, добре вчилася та та вела себе завжди достойно. Тому коли вона поставила батьків перед фактом що виходить заміж, ті аж заклякли. Адже дівчині всього три дні назад виповнилося ,18. Познайомилася вона з Денисом, звично, у маршрутці. Хлопець був балакучим, і швидко заговорив дівчину, Ангеліна не зчулася, як закохалася в нього.

Однак Денис жив у місті та був старший від Ангеліни майже не 10 років. Вони бачились рідко, десь раз у тиждень. Хлопцеві набридло ті такі короткі зустрічі і він сказав до Ангеліни, що хоче з нею одружитися і бути разом завжди. Та батьки дівчини навіть слухати про заміж не хотіли. Звісно, адже дочка ще мала вчитися і піти в інститут. А коли побачила самого хлопця, то взагалі заборонили її з ним бачитись.

Та молоді люди зуміли все так організувати, що вночі приїхав Денис до Ангеліни додому та забрав до себе жити. Батьки як зрозуміли що Ангеліна втекла з дому, та не хотіла з нею більше ні бачитись ні розмовляти. Вони поставили їй умову: поки вона буде з Денисом, то додому може не повертатись.

Промайнуло декілька років, Ангеліна і Денис жили у батьків хлопця та виховували вже маленького синочка. У Дениса був ще молодший брат Олег, який також жив з ними. Він був однолітком Ангеліни. Перші роки добре Ангеліні жилося там, батьки Дениса виявилась хорошими людьми. Однак сам Денис з часом почав ходити додому, та після роботи затримуватися з друзями в кафе. А коли приходив додому то прискіпувався до Ангеліни за будь-яку дрібницю.

Батьки вибачалися перед дівчиною за поведінку сина, говорили їй, що певне має якісь проблеми на роботі, але коли все владнається то він перестане так себе вести.

Однак ставало все гірше, а гуляння Дениса все частішими. Одним з тих то ще розумів та втішав Ангеліну, був брат Дениса Олег. Який допомагав Ангеліні в усьому чим міг і з сином Костею теж часто проводив час, адже рідному татові було ніколи. Після важкого трудового дня, Ангеліна та Олег любили посидіти на кухні, поговорити чи телевізор подивитись.

Батьки бачили та помічали це все, однак нікому з них нічого не дорікали. Адже розуміли невістку, що їй хочеться нормального спілкування, а не такого як з Денисом.

Одного вечора коли чоловік знову прийшов додому “під шафе” та знову влаштував Ангеліні скандал, то Олег вже не витримав, вийшов із своєї кімнати за заступився за дівчину. Брати тоді вперше серйозно посварилися, а Ангеліна з сином ночувала у кімнаті Олега. А наступного дня зранку вони вийшли вже двох на кухні та оголосили батькам, що з сьогоднішнього дня будуть жити разом. А Ангеліна подає на розлучення з Денисом.

Батьки звісно розуміли невістку, адже вони бачили як їхній син Денис і що все це до цього мало і привести. Однак вони не сподівалися, що Ангеліна та Олег полюблять одне одного.

Але проти не були, бо їм дуже подобалася Ангеліна. І вони звісно не були здивовані що вона подобалась їхньому молодшому синові Олегові. Ангеліна та Олег звісно не залишилися жити з батьками та Денисом, бо розуміли що життя їм там нормального чоловік не дасть. А перебралася жити до іншого міста, де Олегові запропонували роботу.

Так Ангеліна, і залишилася тією самою невісткою. Їй навіть не прийшлося міняти документів, адже прізвище було одне й те саме.

Зі своїми батьками дівчина теж помирилася. Адже цього зятя вони одразу полюбили та завжди були раді бачити у своєму домі.

Автор: Нінелія. Фото: Наталії

You cannot copy content of this page