fbpx

Батька від почутого від донечки аж перекосило. Він одразу загорланив, що йому такого зятя зовсім не потрібно. Через роки, одне було тільки в нього на думці, що він сам своїм язиком, зруйнував життя єдиній донці

Катя з нетерпінням та хвилюванням чекала поїздки додому. Адже вона мала вперше познайомити своїх батьків зі своїм обранцем. Юрій вже познайомив Катю зі своїми, вони дівчину добре прийняли, зустріч пройшла чудово. А от Катя про Юру мало розповідала, хто він на кого навчається, тільки сказала що в столиці.

До приїзду батьки серйозно, навіть уже передбачали, що будуть заручини. Батько у Каті працював керівником юридичної фірми, займався адвокатською справою.

Катя теж пішла вчитися на юридичний, тож він і думав що його майбутній зять теж із цієї царини. І ось коли цей день настав, жінка з чоловіком стали піднялися зрання, щоб поспішитися на вокзал зустріти доньку та зятя. І тут вони побачили як виходять з вагону потяга високий, статний хлопець, а позаду нього Катя. Він ввічливо привіталися з дівчиною і всі пішли до машини.

Як тільки вони зайшли до будинку, батько дівчини спитав хлопця, хто він є? Той не одразу зрозумів, та поглянув на Катю.

Дівчина все зрозуміла, і сама відповіла, що Юрій навчається на архітектора. Чоловіка від почутого аж перекосило. Він одразу загорланив, що йому такого зятя зовсім не потрібно.

І як не вмовляли мати Каті та й сама вона батька та той тільки відповів: “донька юрист, то зять теж має бути юристом” Юрій подивився перелякано на Катю і спитав її, що йому робити. Та чоловік перебив його і ствердно сказав:

” Що робити, що робити, та їхати додому!”.

Заплакана Катя мовчки проводила Юрія на потяг, і старалася його переконати що батько передумає і все в них буде гаразд. Та минув тиждень, другий, місяць а за ним ще один а батько так і не змінив свого рішення. Катя взагалі з дому не виходила та тільки ридала.

Вона ще декілька разів дзвонила до Юрія, та нічого доброго йому сказати не могла, і він їй відповів: ” То напевне недоля нам бути разом”.

Так минуло майже 18 років, Катерина так і не вийшла заміж, ніхто її більше не міг сподобатись, та й вона вже нікому так сильно не приглянулась.

Батько її вже тисячу раз пожалів, про своє категоричне рішення. Він не думав, що так його єдина донька і залишиться сама. Йому вже би було і байдуже, хто по професії буде його зять, тільки аби був. Та й онуків хотілося, а то нічого. Одне було тільки в нього на думці, що він сам своїм язиком, зруйнував життя єдиній донці.

А сама Катерина знайшла в інтернеті щасливі сімейні фото Юрія з дружиною та дітьми, і час від часу заходить, щоб подивитися чи немає нових фото, і щоразу сльози стікають по її щоках.

Автор: Галина Сміклива, передрук заборонений.

You cannot copy content of this page