Брітні Спірс показала своїх підрослих синів (Фото)

Брітні Спірс, яка частенько публікує спільні фотографії з молодим бойфрендом Семом Асгарі, порадувала шанувальників знімком, на якому вона зображена разом з дітьми.

Незважаючи на те, що за рішенням суду, яке було озвучено десять років тому, одноосібна опіка над синами 36-річної Брітні Спірс — 11-річним Престоном і 12-річним Шоном, дісталася екс-чоловікові співачки 40-річному Кевіну Федерлайну, фактично хлопці живуть на дві родини. Кожні вихідні вони їдуть до своєї мами, яка з нетерпінням цілий тиждень чекає зустрічі з ними.

Вчора Спірс поділилася з фоловерами знімком, зробленим в минулий уїк-енд. В коментарях вона написала:

Читайте також: Масло чайного дерева та бджолина отрyта. Як доглядають за шкірою жінки королівської родини

«Любов – це коли ми йдемо в наше улюблене місце щонеділі. Хлопчики вже стали більше мене!»

Розглядаючи лиця Шона Престона, користувачі мережі погодилися з тим, що вони помітно виросли, примітивши, що обидва хлопчики, не в образу Брітні, рисами обличчя схожі на свого батька.

Те, що Спірс остаточно позбулася проблем з псuхікою і може гідно виховувати своїх синів, не викликає сумнівів, однак, незважаючи на всі зусилля, вона поки не може домогтися рівних прав з Федерлайном в цьому питанні.

Злі язики подейкують, що Брітні дуже принципова і давно могла б домовитися з ласим на гроші Кевіном про рівну опіку. З іншого боку, колишній чоловік поп-зірки, не хоче втрачати стабільного джерела доходу у вигляді аліментів, які вона платить. Як відомо, нещодавно він вимагав збільшення суми щомісячних виплат з 20 до 60 тисяч доларів.

Джерело