fbpx

Було зрозуміло, що вони не очікували такого. Дальше був сміх Наталі, і Христина вимкнула телефон. Дівчині було дуже прикро, що про неї так говорить та, яку вона вважала своєю близькою подругою

Христина, Іра та Наталя познайомилися ще на першому курсі із тих пір були нерозлий вода. Вони думали що найкращі подруги, але один випадок показав як сильно вони помилялися. Одного разу зателефонувала Іра до Христини і сказала, що вони з Наталею сидять в кафе і запросили дівчину теж.

Казала що скоро буде і стала збиратися. Але незабаром вона помітила, що Іра забула покласти трубку і Христина почула дуже цікаву розмову інших двох подруг.

Наталя говорила до Іри, навіщо вона покликала Христину, адже їм і так удвох весело. Та Іра відповіла Наталі, що так негарно буде і Христина образиться. Та Наталя дальше продовжувала: “Та ну зараз знову прийде у чому попало, вона ж не вміє одягатися, суцільний несмак”.

Дальше послідував сміх Наталі, і Христина вимкнула телефон. Дівчині було дуже прикро, що про неї так говорить та, яку вона вважала своєю близькою подругою.

Та вона вирішила доказати зворотнє. Навпаки одягнула своє нове плаття, яке нещодавно якраз купила, нафарбувалася, оділа гарні туфлі і пішла назустріч. Коли Христина прийшла, то подруги її радо зустріли стали обніматися і говорити їй компліменти, яка вона гарна.

Трішки посидівши подруги вирішили пройтись по магазинам, та спитала Христину чи вона з ними. Та відповіла що звісно з ними, а в голові в дівчини зразу виник хитрий план помсти.

Христина сказала: ” Так це гарна ідея, а то потрібно мені змінити свій несмак до одягу, Наталю не поможеш кращій подрузі?” Було зрозуміло, що вони не очікували такого. Іра та Наталя не розуміли чому так Христина говорить, і звідки вона дізналася, що Наталя так думає про неї?

Наталя вирішила перевести тему, і запропонувала вже подругам піти в кіно. Та Христина сказала їм: ” Ви ідіть, а я все таки піду по магазинам. А і ледь не забула, від сьогодні видаліть мій номер у себе з телефонів назавжди”.

Любі читачки, а у вас які подруги? Напишіть в коментарях чи присилайте нам на електронну пошту [email protected]

Ваша, Віра Лісова.

You cannot copy content of this page