fbpx

Чого ніколи не можна робити вдома: 10 заборон фен-шуй

Давньокитайське вчення фен-шуй допоможе вам організувати простір будинку і зробити його гармонійним. Щоб не привернути в своє життя потоки негативної енергетики, дотримуйтесь головних заборон вчення, і ваш будинок стане місцем відновлення життєвої сили і енергії.

Простір в будинку для кожної людини грає свою роль. Для того, щоб ви могли відчувати себе під надійним захистом, відновлювати сили і жити в повній гармонії з собою і домочадцями, скористайтеся рекомендаціями вчення фен-шуй. Знання, накопичені століттями, допоможуть вам позбутися від будь-якого негативу і наповнити житловий простір потоками позитивної енергетики.

Заборона 1. Уникайте вішати дзеркала навпроти вхідних дверей. Таким чином ви перешкоджаєте проходженню потоків енергії в ваше житло. Негативно на подружнє життя впливають дзеркала, розташовані в спальні. Вони здатні залучити у ваші відносини суперників і розлучника.

В інших приміщеннях дзеркала не несуть загрози, проте пам’ятайте, що дзеркала зі сколами і тріщинами підлягають негайній утилізації. Бажано, щоб в будинку було дзеркало, що відбиває людину в повний зріст без дроблення на фрагменти.

Заборона 2. Ніколи не залишайте відро для сміття навпроти вхідних дверей. Будь-який пил, бруд і непотріб отруюють енергетику простору, завдаючи непоправної шкоди здоров’ю і енергетичному захисту домочадців. Позбавляйтеся від непотрібних речей, звільняючи місце для нових корисних придбань, які незабаром з’являться у вашому домі.

Заборона 3. Відремонтуйте всі зламані речі, якими ви плануєте користуватися. Предмети, що не підлягають відновленню, прибирає з життя людини проблему, взявши її на себе. Особливу увагу приділіть несправним кранам і трубам. Постійний потік води не сприяє збільшенню щастя у вашому домі, тому будь-яке протікання необхідно усувати якомога швидше.

Заборона 4. Різнорівневі підлоги в будинку також служать каменем спотикання для вільної циркуляції позитивної енергетики. Різна за рівнем підлога у вашому будинку сприяє дробленню долі на шматочки, і це може стати причиною невдач і неприємностей у справах і особистому житті.

Заборона 5. Постарайтеся позбутися від гострих кутів у вашому домі. Предмети меблів з виступаючими кутами необхідно направляти так, щоб вістря кута було направлено в порожній простір, а не той, де ви відпочиваєте. Навісні полиці також служать причиною появи негативної енергетики, тому їх кути важливо закруглити або замаскувати, наприклад, амулетом з намистин і монет.

Заборона 6. Простір ванної кімнати і туалет слід тримати в чистоті. Своєчасне прибирання і закриті двері допоможуть вам зберегти в будинку затишок і комфорт. Якщо у вас є вихованець, місце для якого є у вашому санвузлі, використовуйте вбудовані дверцята, але не залишайте двері відкритими.

Заборона 7. Провітрюйте простір в будинку. Чим частіше ви тримаєте вікна і кватирки відкритими, тим частіше оновлюється енергетика житлового простору. Для того, щоб не стати жeртвами простудних захворювань, провітрюйте будинок під час своєї відсутності.

Заборона 8. Правильна організація робочого простору допоможе вам виконувати свої обов’язки набагато продуктивніше. Спиною потрібно сидіти до суцільної стіни без вікон і дверей. В крайньому випадку загородити отвори, щоб захистити ваш тил від відтоку енергетики.

Грамотна розстановка предметів на столі забезпечить вам велику працездатність, а відсутність зайвих предметів допоможе сконцентруватися і не відволікатися від основних справ.

Заборона 9. Територія, прилегла до будинку, повинна бути максимально відкритою. Зростаючі дерева і машини, загороджують прохід, заважають потокам позитивної енергії проникати у ваш будинок. Виняток становлять посадки, що відгороджують вхід від проїжджої частини. Те ж стосується і внутрішнього придверного простору. Позбавтеся від нагромадження речей і прибирайте взуття в спеціально відведене місце.

Заборона 10. Перед покупкою житла оцініть його сусідство з іншими будівлями. Найвдалішим розташуванням будинку буде наявність поруч фонтану, скверу чи парку. Небезпечним сусідством будуть кладовище, в’язниця і лікарня. Ці «сусіди» мають величезне поле негативної енергії, яка здатна ускладнити ваше життя.

Змінюючи простір навколо себе, ви змінюєте своє життя в кращу сторону. Пам’ятайте, що досягти щастя у власному будинку не так і складно. Досить слідувати запропонованим рекомендаціям, щоб зробити своє житло вмістилищем позитивної енергетики.

Читайте також: Дорогий Михайле! – щирий лист чоловіку-зраднику

Джерело.

You cannot copy content of this page