fbpx

Чого очікувати від 2018 року Жовтого Земляного Собаки

Невдовзі Вогняний Півень остаточно попрощається з нами, і на зміну йому прийде новий покровитель – Жовтий Земляний Собака. Щоб правильно розпланувати свій рік і передбачити майбутнє, слід звернути увагу на характеристики цієї тварини.

Яким буде рік Собаки
Як ви знаєте, собака – добра, розумна і дуже віддана тварина. Але не варто забувати про яскравий характер, періодичну лінь і нестабільний характер – сьогодні він може бути добрим і слухняним, а вже завтра щось вплине на його настрій, і ставлення до людей значно зміниться.

Незважаючи на деякі труднощі, в цілому наступний рік буде спокійним, особливо це відіб’ється на ситуації в світі і на відносинах між країнами. Кількість міжнародних конфліктів має значно знизитися. Крім цього, можна сподіватися на перемир’я конфліктуючих сторін.

Земляний Собака символізує реалізм і адекватне сприйняття того, що відбувається навколо.  А жовтий колір – колір Юпітера. Ця планета відповідає за благополуччя соціального середовища, поліпшення фінансового стану, а також за досягнення поставлених цілей.

Можна зробити висновок, що наступний рік, можливо, стане для нас початком нової епохи. Якщо комусь буде складно прийняти різкі зміни, не варто впадати у відчай. Не забувайте, що собака – добра тварина, тому під впливом такої покровительки навряд чи виникнуть серйозні труднощі.

Для кого рік Собаки буде вдалим
Тигр, кінь, коза, півень, собака, свиня

Людей, народжених під цими Знаками східного гороскопу, чекає благополуччя і успіх в наступаючому році. Для них 2018 рік стане успішним у багатьох сферах: в роботі, фінансах і коханні. Можливі невеликі життєві перипетії і труднощі у взаєминах з людьми, проте ви зможете це перебороти і забезпечити себе комфортом на весь рік.

Кого чекають складності
Щур, бик, кролик, дракон, мавпа

Представникам цих Знаків східного календаря прийдешній рік принесе невеликі труднощі. Можливі проблеми у взаємодії з людьми, нерозуміння з начальством, протягом року можуть виникнути фінансові труднощі. Особливо цей рік не стане вдалим для відкриття бізнесу. Однак не варто засмучуватися і опускати руки: якщо вас наздогнали дрібні невдачі, намагайтеся перебороти їх, і тоді 2018 рік принесе вам тільки удачу.

Колір і енергія 2018 року
Незважаючи на те, що для багатьох головною традицією свята залишається проведення його в колі сім’ї, не варто забувати, що ваш зовнішній вигляд нехай догоджає новому покровителю, тому бажано враховувати, яким кольорам він віддає перевагу.

Ми зустрічаємо рік Жовтого Земляного Собаки – враховуйте це, підбираючи собі одяг, який ви надягнете в новорічну ніч. Не забувайте, що жовтий колір символізує радість і позитивну енергію.

Віддавайте перевагу яскравим кольорам. Найбільш вдалими для зустрічі 2018 року є жовтий, зелений, оранжевий і червоний.

Енергія року Собаки буде спокійною і приземленою. В житті будуть незначні зміни, але в цілому рік не принесе серйозних змін. Не варто лізти на рожен і робити поспішні висновки. Намагайтеся придушувати лінь і аналізуйте те, що відбувається навколо вас, і тоді 2018 рік подарує вам гармонію. Щоб  рік Жовтого Земляного Собаки пройшов для вас без значних колотнеч, постарайтеся зустріти його гідно. Поганий початок нового року може значно вплинути на все, що відбувається в наступаючому році.

Джерело.

You cannot copy content of this page