Чоловік запитав у Бога в чому різниця між Раєм і Пеклом. Відповідь мене вразила

Одного разу добрий чоловік розмовляв з Богом і запитав його:

– Господи, я б хотів дізнатися, що таке Рай і що таке Пeкло. Господь підвів його до двох дверей, відкрив одні і провів доброго чоловіка всередину.

Там був величезний круглий стіл, на середині якого стояла величезна чаша, наповнена їжею, яка пахла дуже смачно. Добрий чоловік відчув, що у нього слинки потекли. Люди, що сидять навколо столу, виглядали голодними і хвoрими. Всі вони виглядали вмuрaючими від гoлоду. У всіх них були ложки з довгими-довгими ручками, прикріпленими до їхніх рук.

Вони могли дістати чашу, наповнену їжею, і набрати їжу, але так як ручки у ложок були дуже довгі, вони не могли піднести ложки до роту. Добра людина була вражена видом їх нещастя. Господь сказав:

– Тільки що ти бачив Пeкло.

Господь і добрий чоловік потім попрямували до других дверей. Господь відчинив їх. Сцена, яку побачив добрий чоловік, була ідентичною попередній. Тут був такий же величезний круглий стіл, та ж гігантська чаша.

Читайте також: Для чого Бог створив зло? Відповідь вразила мене до глибини душі!

Люди, що сидять навколо столу, тримали ті ж ложки з дуже довгими ручками. Тільки цього разу вони виглядали ситими, щасливими і зануреними в приємні розмови один з одним. Добрий чоловік сказала Господу:

– Я не розумію.

– Це просто, – відповів йому Господь, – ці навчилися годувати один одного. Інші ж думають тільки про себе. Пeкло і Рай влаштовані однаково. Різниця – всередині нас.