fbpx

Чому варто знати своїх предків до сьомого коліна і як це впливає на долю

У традиціях багатьох культур планети визнається величезний вплив предків на долю нащадків. Це легко пояснюється сучасною генетикою, але релігійні трактати уточнюють, що від предків залежить не тільки колір очей, форма вух і тембр голосу людини, але і те, чи буде вона щаслива в житті і яку енергетику передасть своїм дітям. У зв’язку з цим аспектом дуже часто зустрічаються згадки про сім колін (покоління).

Мудреці давнини вважали, що саме сім поколінь предків відіграють вирішальну роль у долі. Багато століть і навіть тисячоліть назад бажаючий зробити ворогові найбільше зло проклинав його до сьомого коліна. Це було найстрашніше прокляття всіх часів, причому, у багатьох народів. У міфології древніх греків описаний випадок прокляття нащадків Тантала до сьомого коліна. Такою була кара за дітовбuвство.

Читайте також: Що означає нoмер вашої квартири і як це впливає на життя в ній

Вчення Зороастра

Обгрунтування глибинного значення зв’язку семи поколінь роду викладено в «Книзі предків» великого засновника світової релігії зороастризму. Перський пророк Спітама Заратустра (або Зороастр) описав так зване родове древо фаравахар (в іншому прочитанні Фравахар). Саме це поняття є центральним символом зороастризму як релігії. Фравахар зображувався у вигляді диска з крилами, який символізував Ангела-хранителя або окрилене Сонце.

Родове дерево теж зображено у вигляді кола, в центрі якого розташувалася сама людина, тобто живий в даний момент на землі нащадок роду. З цієї точки в різні боки розходилися гілки родового древа – предки даної людини. Всього виходило 7 ярусів, включаючи центральну точку, або перше покоління.

Перські мудреці вважали, що людина зобов’язана знати всіх своїх предків аж до сьомого коліна. Це визначає багато моментів життя, характеру людини і дає можливість передбачити його майбутнє.

Родове дерево Фравахар

Уявити і описати 7 колін древа Фравахар досить просто. Виглядають вони наступним чином:

1. Перше покоління – я сам, який живе нині.

2. Друге покоління – мої батьки в кількості 2-х чоловік.

3. Третє – мої бабусі і дідусі (четверо).

4. Четверте – прабабусі і прадідусі (8).

5. П’яте – прапрадіда, прапрабабусі (16).

6. Шосте – діди прадідів (32).

7. Сьоме – прадіди прадідів (64 персони).

Звичайно, зараз мало хто знає всіх своїх предків до сьомого коліна. Але для людей в давнину це знання мало колосальне значення. Недарма навіть в Росії в Середні століття і більш пізні часи люди з аристократичних кіл так багато часу і сил віддавали підтвердженню свого родоводу. Це дозволяло підтвердити чистоту крoві, а також довести правомочність претензій на родове багатство.

В Стародавній Персії складання родового дерева Фравахар мало більш глибоке, містичне і навіть релігійне значення. Кожне покоління роду було пов’язано з певною стихією і її енергетикою. Так перше коліно (я) безпосередньо взаємодіє з енергією Сонця. Друге (батьки) – з енергією Місяця, яка впливає на наше здоров’я, найближче оточення і емоції.

Третє коліно – бабусі-дідусі – передають нам інтелектуальний потенціал, таланти і комунікабельність. Четверте формує в нашому житті любовний сценарій і матеріальний добробут. П’яте коліно постачає нас волею і наполегливістю. Якщо по цій лінії був перегин, то ці риси характеру можуть перетворитися в агресивність.

Шосте коліно впливає на становище в суспільстві, соціальне піднесення. Саму, мабуть, важливу роль відіграє те саме сьоме коліно, до якого відносяться численні прадіди прадідів. Вони визначають те, що називається фатумом, або Долею. Ось тому і важливо знати своїх предків саме до 7-го коліна: на ньому, як на скрижалях, написано наше сьогодення і майбутнє.

Існує цікаве дослідження італійського криміналіста, лікаря-психіатра Чезаре Ломброзо, в якому вчений спробував відтворити родові древа відомих манiяків-yбuвць. Він виявив, що у кожного такого індивідуума в роду було багато злoчинців і людей з високим рівнем aгресії. На щастя, у спадок передаються не тільки погані якості, але і таланти. Це можна спостерігати на прикладах багатьох артистичних родин.

Джерело.

You cannot copy content of this page