fbpx
Життя

Дарина почула від подружки про зраду Назара, вирішила пробачити, та Назар з своєю “утішителькою” були не просто підлими, а взагалі без духовності. Що вони натворили, хай Бог милує

Напередодні весілля Дарина зібрала своїх подружок на дівич- вечір.

Коли дівчина відійшла припудрити носик, то подружки почали між собою обговорювати їх.

І одна з подруг призналися іншим, що бачила Назара вчора в компанії з якоюсь ефектною брюнеткою.

Вона не думала, коли говорила, що Дарина може це почути.

Від почутого дівчині уже нічого не хотілося.

І навіть мама, яка прийшла, як здавалося Дарині її підтримати, почала говорити що нічого страшного в цьому немає, погуляє,  а стосунки тільки зміцняться.

Так Дарина і послухала матір,  і все-таки вийшла заміж за Назара.

Після весілля вона вже почала планувати медовий місяць.

Гуляючи з подругою по торговому центру вона випадково замітила свого чоловіка у компанії тієї самої брюнетки.

Та вечером прийшов з роботи, все Дарині пояснив, що то його колега допомагала йому вибрати її подарунок на медовий місяць, витяг коробочку а в коробочці був красивий годинник.

Дівчина повірила Назарові, так як дуже його любила.

Проте, наступного дня подзвонила та сама брюнетка і сказала, що вона знаходиться при надії, щоб вони з Назаром кохають одне одного і те, що дитині потрібна буде повноцінна сім’я.

Та й цього разу Назар якось зумів переконати Дарину, що він її кохає та та порекомендував дівчині пройти певний оздоровчий курс.

Дівчина погодилася та почала приймати вітаміни, що приніс Назар та сказав що це виписав спеціаліст.

Проте Дарині від цього ставало гірше.

І коли наступного дня у двері подзвонила знову та сама брюнетка та почала говорити всякі гидоти дівчині, то та вихопила якусь статуетку та захотіла запустити нею по тій брюнетці.

Читайте також: Не задовго я дізнався, що у нього проблеми у школі, спорт він закинув, зв’язався з поганою компанією. Звісно я намагався з ним поговорити, та контакту нема

Як тут несподівано з’явився Назар і почав кричати Дарині, що то вона таке робить?

Як виявилось, він разом з тією брюнеткою склали план, як заполучити квартиру та бізнес, яким дівчина володіла, зробивши так, щоб дівчину визнали, такою яка не може відповідати за свої вчинки.

Дарина б нічого і не здогадалась, якби не її подруга Валя, яка підслухала розмову Назара з брюнеткою, де ті детально обговорювали увесь план та записала на телефон і дала послухати дівчині.

Так Дарина змогла довести те, що вона все розуміє і усвідомлює, розлучилася з Назаром та брала назад довіреність на фірму, яку він хитрим планом у неї заполучив.

А невдовзі вона познайомилася з хорошим чоловіком, з яким змогла забути про те, що сталося.

Автор: Нінель

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page