fbpx

День осіннього рівнодення 2017: чого ніколи не можна робити, а що принесе добробут у родину

Осіннє рівнодення – час, наповнений вкрай потужною енергетикою. День, який виступає прикордонною точкою між літнім і зимовим періодами, вдалий для підвищення енергетики і зміцнення біополя.

Існує дві точки зору на день осіннього рівнодення: астрономічна і народна. Астрономи стверджують, що цей час не примітний нічим особливим, просто наша планета пройшла певну відстань, рухаючись навколо Сонця. Звідси і унікальна особливість цього дня: день і ніч ідентичні один одному, добу поділяються на дві рівні частини по 12 годин кожна.

Рівнодення сигналізує нам про те, що зима наближається і готується вступити в свої права. А ось народної пам’яті відомо, що це день магічний, сприятливий для залучення удачі, особливо грошової.

Спостерігати 12 годинний день і таку ж за тривалістю ніч жителі Землі будуть 22 вересня. З моменту рівнодення Сонце втратить свою владу, сонячний день різко піде на спад. Це означає, що Сонечко буде ховатися і лише зрідка переглядати. Настане час влади темряви.

До зимового сонцестояння не варто очікувати підтримки денного світила. Земля почне посилено готуватися до зими. Особливо це помітять жителі, коли всі перелітні птахи кинуться в теплі краї.

Наші пращури відводили підвищену увагу цього дня, присвячуючи богам жeртовні подарунки за багатий урожай. Силу набирали ритуали, спрямовані на залучення удачі і багатства. А цілющі трави в цей день мали особливі властивості, тому ними намагалися запастися на весь рік.

З біоенергетичної точки зору саме осіннє рівнодення дозволяє нам запастися життєвими силами на зиму. Адже день буквально знаходиться на стику двох періодів у році, а значить, має найсильнішу енергетику.

Астрологічні особливості дня осіннього рівнодення

У день рівнодення відбувається величезний викид сонячної активності, долітає до людей у ​​вигляді потужного енергетичного імпульсу. Не сумнівайтеся – це обов’язково спонукатиме вас до дії. Найголовніше – позначити, в яке русло пустити настільки сильний заряд. Вибирайте для себе лише важливе. Ініціативність і рішучість обов’язково зарахують.

Астрологи не рекомендують ховатися за спиною інших і заздрити чужому успіху. У день рівнодення в людях прокидаються сили для ривка вперед, тому у ваших силах буде змінити життя на краще. Сонце буде перебувати в сузір’ї Терезів, що означає – за перемогу доведеться поборотися, але вона того варта.

Зростаючий Місяць, який буде черпати сили від зодіакального Скорпіона, гармонійно впишеться в загальну картину дня. Все буде йти своєю чергою. До того ж 4 місячна доба – день боротьби та напору, тому вийде реалізувати свій потенціал. Уникайте лише імпульсивності в поведінці. Не намагайтеся будувати особистий успіх на ворожості. Будьте доброзичливі до світу, щоб зловити свою удачу.

День осіннього рівнодення – офіційний прихід осені. Саме цей період часу готує нас до невблаганного настання зими. У людей є можливість полегшити зимову адаптацію. Іншими словами, прихід холодів не буде для вас такою вже новиною і не застане зненацька.

Джерело.

You cannot copy content of this page