fbpx

День святого Валентина. Перший день вдома з маленьким, я була така щаслива! І тут смс: “я мрію тебе обійняти і бути в цей день разом з тобою, коханий, разом назавжди”. Я подзвонила. Розмова з нею – це окрема історія

Це було 6 років тому … У нас мав народитися другий син, але чоловік його не хотів і сказав: “позбудься, в чому проблема” … А я дуже хотіла дитину … Плакала, благала, просила пояснити чому він так його не хоче. Потім сказала: Або ми разом і з дитиною або я позбудусь і ми з сином йдемо.

Чомусь він злякавіся і ми залишили дитину. Всі 9 місяців як в пеклі … Я не розуміла, що відбувається, він не звертав на нас уваги, відверто брехав, що на роботі чи в справах … Ми були разом 8 років. Я чіплялася за нього, намагалася сподобатися. Джерело

Думала, що кохала. У 38 тижнів пішла народжувати, він був сама люб’язність, дзвонив кожну хвилину. Народила сина, чоловік прибіг в палату, зворушувався, плакав! Через тиждень нас виписали. У день святого Валентина. Перший день вдома з маленьким, я була така щаслива!

Я мила посуд, дивлюся в шафці загорівся світло, я подивилася … це його телефон на режимі без звуку. Смс … “я мрію тебе обійняти і бути в цей день разом з тобою, коханий, разом назавжди”. Я подзвонила. Розмова з нею – це окрема історія. Абсолютно спокійно вона своїм тоненьким голоском повідомила, що знає про другого сина і найголовніша фраза «Олю, ну що ти, я не проти тебе, але у нас все серйозно».

Вона дозволяла мені бути присутньою в їхньому житті! ось як. І тут на мене напав крижаний спокій, я зрозуміла, що відбувалося майже рік, навіть сліз не було. Він вийшов з ванної спробував обійняти, я спокійно сказала, що поговорила з Анею і не хочу більше з ним жити. Що тут почалося!

Спочатку заперечував все, потім плакав, потім клявся. Я вислухала і що ви думаєте, повірила. Потім було пів року його метань, то кричить її люблю, то без вас не можу, коли молодшому був місяць знову скандал, зламав мені руку і пішов. Приїхала моя подруга з братом, поїхали зробили гіпс, зняли побої, подали заяву. Через тиждень прийшов з величезним букетом, повзав на колінах, цілував ноги.

Читайте також: Моїй донечці було два місяці. Поклала я її спати біля себе вночі, а зранку чоловік питає: “Де мала?” У підсумку, приїхала швидка, з психушки і поліція. Ну, там нічого смішного не було

Ну звичайно пробачила. Дурепа. І все продовжилося. Його відлучки, її дзвінки та смс. Коли синові було пів року я поставила умову, що б переїхати в інше місто. До того ж у нього почалися проблеми з роботою. Загалом ми поїхали. Але там знайшлося ще з десяток подібних Ань. І мені вже нічого втрачати було, я забрала дітей і пішла. Скажу одне, він переслідує нас до сих пір і кричить, що ми краще, що було в його житті, і без скромності скажу, що так воно і є.

Ми поїхали в інше місто, а він залишився, запив, працює таксистом в маленькому містечку, і все ніяк не може влаштувати своє життя. А у нас прекрасна сім’я, і ​​скоро буде ще один синочок, а минуло всього три роки.

Все це важко і боляче, але зберігаючи цю пародію на стосунки у вас не вийде щастя, можливо ви і залишитеся разом, але все-одно рано чи пізно доведеться розлучитися.

Чи не чіпляйтеся за те, що вже початок гнити.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page