fbpx

Діана з Робертом не через його гроші та статус. Через його ставлення до неї, любов та повагу, які він проявляв та те, як любить їхню спільну донечку. Тут таких як вона ” заробітчанок” не дуже добросердно сприймають місцеві жінки

Діана зайшла в перукарню, в самому центрі Риму щоб зробити собі неймовірну зачіску, для того, щоб вразити свого коханого чоловіка. Адже у них була перша річниця весілля.

Їй дали каталог вона стала вибирати. І коли вибрала то показала старшій жінці, яка й мала обслужити її.
Та подивилася на Діану зверхнім поглядом та сказала їй, що таку зачіску дуже довго потрібно робити і звісно коштувати вона буде не малі гроші.

Діану обурило таке ставлення до себе, вона ж не питалася за ціну, то чому ж жінка вирішила, що вона не зможе оплатити? Вона ствердно сказала:” Ціна для мене немає ніякого значення”. Жінка зрозуміла, та вже більше нічого не говорила і почала свою роботу.

А Діана сиділа і тільки посміхалася сама собі в дзеркало. Дівчина розбагатіла недавно, їй недавно виповнилося 30 років, а ось Роберту вже було за 50. Ще з самого дитинства Діана вирізнялася особливою вродою, мала довге темнокаштанове волосся  та “волошкові очі”.

Тож на батьківщині в неї було багато шанувальників завжди. Але доля занесла їй до далекої країни.
Тут таких як вона ” заробітчанок” не дуже добросердно сприймають місцеві жінки.

Адже вони вже давно зрозуміли, які українки красиві і звісно бояться за своїх чоловіків, щоб ті не закохались і не покинули їх.

Тож і в перукарні Діана відчула, зневажливе ставлення до себе. Поки робилася зачіска, італійки між собою розмовляли, вони напевне думали що Діана не розуміє їхньої мови.

Але дівчина сиділа та все чула, як одна із них, сказала, що українки годяться тільки для прибирання.
Після того як зачіска була готова, Діана виду не подала, що все чула, заплатила гроші, навіть більше. А наостанок розповіла їм, що вона з чоловіком недавно їздили до його дядька, який має велику віллу. Так от у нього, в будинку прибирає жінка з Польщі, на кухні шеф-кухар з України, а ось садівник італієць.

Жінки з перукарні, зрозуміли, що не така вже проста ця українка, ледь стримались щоб не виперти Діану з салону.

Насправді Діана не була такою зарозумілою та пихатою. Вона одружилася з Робертом не через його гроші та статус. Через його ставлення до неї, любов та повагу які він проявляв та те, як любить їхню спільну донечку.

А в перукарні вона так себе вела, для того щоб провчити працівниць за зневажливе ставлення до себе, та за кожну українку, яка теж прийшовши до них, може відчути те саме.

Перший чоловік Діани в Україні був дуже ревнивим, то жінка не витримала та втекла до Європи, вибір впав на Італію.

Зі своєю неймовірною красою у у неї одразу появилося багато місцевих шанувальників, які їй готові були запропонувати багато чого. Знайома Діана, говорила дівчині що вона вже забагато перебирається у чоловіках, є багато достойних, щоб вже вибирала.

Однак дівчина нікого не слухала, вона знала одне, що якщо зрозуміє, що чоловік може бути батьком її дитини то і вийде за нього заміж.

Любі читачки, а особливо ті хто, теж був чи є у рядах тих самих “заробітчанок”, дуже чекаю на ваші коментарі та свої особисті історії.

Пишіть нам: [email protected]

Ваша, Галина Червона.

You cannot copy content of this page