Дідусь знайшов майже сто тисяч, які сховала його дружина. Але коли дізнався звідки вони був вражений

Вони перебували в шлюбі більше 60 років. У них було все порівну. Вони могли сказати одне одному все що завгодно.

У них не було секретів одне від одного, крім єдиного. Стара жінка сховала коробку від взуття на найдальшій шафовій полиці. Джерело.

Попередньо, вона застерегла чоловіка, щоб він не намагався її відкрити і не поставив жодного запитання про неї.

Протягом багатьох років він не думав про цю коробку, але одного разу жінка захворіла, а лікар не давав втішних прогнозів.

Чоловік став приводити деякі речі в якусь послідовність, а взявши коробку, він приніс її до дружини. Старенька зважилася, щоб врешті-решт розкрити таємницю того, що вона приховувала стільки років.

Відкривши коробку, в ній виявилися дві в’язані ляльки та стопка грошових коштів розміром 95000. Його подиву не було меж, він став кричати на весь голос.

«Коли ми були одружені, – сказала жінка, – моя бабуся розповіла мені про таємниці щасливого шлюбу, його секрет – це відсутність безрезультатних розбіжностей».

Вона сказала, що коли я буду зла на свого чоловіка, мені необхідно буде перестати говорити і просто в’язати ляльку.

Читайте також: Сидить наша двірничка-інвaлід і плаче, хулігани малолітні роботи додали. А потім батьки одного з них привели. Так от, усім би таких батьків!

Дідусь був такий зворушений, що ледь стримував сльози. Тільки дві дорогоцінні ляльки перебували в коробці, що підтверджувало те, що за всі роки їхнього спільного життя вона сердилась на нього лише два рази. Він не знаходив собі місця від щастя.

Кохана, – сказав він, – я зрозумів чому в коробці дві ляльки, але як пояснити всі ці гроші? Де ти все це взяла?

О – відповіла вона, – це гроші, які я зібрала від продажу інших ляльок.