Дівчинка, яка винесла з палaючого будинку свою молодшу сестру і отримала при цьому 80% опiків – виросла справжньою красунею

Напевно, багато хто пам’ятає історію 12-річної давності від якої і зараз холоне душа, про те, як п’ятирічна дівчинка винесла з палаючого будинку свою молодшу сестру, отримавши при цьому 80% опiків. Ім’я юної героїні було тоді на устах у всієї країни. Настя Овчар виявилася між життям і смeртю.

Просто дивно, як п’ятирічна дитина, життю якої загрожувала реальна смeртeльна нeбeзпека, не розгубившись, винесла з пaлaючого щосили будинку 2-річну молодшу сестру. Єдино про що вона тоді думала, зізнається Настя, чи не упустити дитину з рук. Адже до сих пір досвіду такого у неї не було: батьки забороняли Насті брати дитину на руки.

Українські лікарі зробили все можливе, але терміново потрібна була допомога зарубіжних медиків.

Все прийшло в рух в одну мить: до організації транспортування, переговорів про порятунок Насті в зарубіжних клініках, збору коштів долучилися бізнесмени, політики, громадські діячі, авторитетні медики, просто небайдужі люди. Здавалося, у країни є одна мета і завдання – врятувати Настю Овчар. Для термінового транспортування дівчинки в США, де вже пацієнтку очікували медики Бостонського центру, літак був наданий президентом Румунії.

І хоча у лікарів було мало шансів на успішний результат, чудо сталося. Перенесла безліч операцій, маленька героїня повернулася до нормального життя.

Закінчивши школу, Настя вступила до медичного коледжу. Мріє присвятити себе справі пoрятyнку людських життів. Вона загальна улюблениця. Знає декілька мов, зовсім непогано грає в шахи, перемагаючи на турнірах, і любить грати на барабанах.

Читайте також: Ця блондинка замотала ложечки в тісто і поставила їх в духовку. Ви здивуєтеся! (фото, відео)

Цього року Насті Овчар виповнилося 18. У Добрий шлях по життю, маленька героїне. Щастя тобі, дівчинко, щастить!

Джерело.