fbpx
Життя

Доля підкинула Яні погані новини. Дівчина не могла повірити, що Сашко проміняв її на таку жінку

Яна зустрічалась з новим хлопцем кілька місяців і була впевнена, що з цією людиною вона буде усе життя.

Однак доля підкинула їй погані новини.

Все більше фактів про його зраду траплялися дівчині на очі.

То раптовий жіночий голос з квартири, то то він сказав що трошки занедужав, а коли Яна приїхали до нього, то ніхто двері не відчиняв, а сусідка сказала що він щось зранку кудись поїхав і  ще не повертався.

Так не знайшовши коханого, дівчина цілу ніч не спала а зранку повинна була йти на роботу.

На роботі вона подрузі, і та придумала що вони прослідкують за ним самі і все виясніть.

Так і зробили, і суперницею Яни виявилась груба та неввічлива продавщиця маленького міні-маркету Галина.

Дівчина не могла повірити що Сашко проміняв її на таку жінку. Тому вирішила, піти до магазину та поспостерігати за суперницею.

Не встигла вона зайти до магазину, як Галина сама вийшла з п’ятьма кульками в руках, і побачивши Яну, яка виходила з машини, вона швидко з нею та попросила,щоб та її підвезла.

Яна чесно не розуміла що відбувається, але жінка така була настирлива, що відмовити її було неможливо.

Але на цьому не закінчилось, під’їхавши до будинку, жінка запросила Яну і до своєї квартири, та сказала, щоб та залишилась, для компанії.

Бо зараз має прийти один “мудачок”, а можливо із другом. І вона Яні розповіла, що хоче чоловіка обманути та одружити на собі.

І їй це вдалося, вона сказала дівчині що скоро в них весілля, і ба більше, попросила Яну бути свідком дружкою на весіллі, бо її подруга з села не може приїхати.

Жінка не могла повірити те що її говорили. А наступного дня Сашко прийшов до неї та всьому сам признався, що в нього інше і вона знаходиться при надії.

Яна зрозуміла, що Галина йому набрехала, проте вирішила нічого не розповідати, адже він все одно проміняв її на неї.

Але через декілька днів, чоловіка скоротили на роботі, сказавши про це Галині, жінка зрозуміла що він більше не буде мати грошей, і покинула його.

Читайте також: З часом він став на ноги, почувався добре, і залишив для Маріі на робочому столі записку із віршованими рядками, які написав власноруч.Почали зустрічатися спочатку так, щоб ніхто не знав, але згодом слухи дуже грозійшлися

Він хотів повернутися до Яни, проте дівчина прийняла увагу свого колеги по роботі, який давно вже замітив Яну, і зараз коли він бачив яка жінка ходила пригнічена, вирішив підійти до неї та підтримати її.

А згодом і розказав їй про свої почуття, і так день за днем Яна розуміла, що все більше забуває за Сашка а більше думає про Олега.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page