Домовилися зустрітися в суботу ввечері. Я терміново педикюр, манікюр, вії, брови, макіяж, укладка. Коротше всі необхідні жіночі прибамбаси. Хотіла вразити наповал красою. А після першої ж його фрази встала і вийшла з кафе

Робота в суто жіночому колективі часто призводить до того, що особисте життя взагалі може не відбутися. Ось я, вискочила заміж після закінчення університету. Потім влаштувалася сюди на виробництво. У шлюбі промучилася недовго. Чоловік весь час руки розпускав, пив, гуляв, потім знайшов собі іншу подружку. І ось мені скоро тридцять років, а у мене ні сім’ї, ні дітей, ні стосунків. Вирішила я спробувати на сайті познайомитися.

Прикладом тому стала моя подруга з роботи. Три роки тому, вона поставила собі за мету вийти заміж протягом року і вийшла. Причому дуже вдало. Мужик попався симпатичний, з хорошим характером і при грошенятах. Ось зараз первістка чекають.

Я відвалила грошей за гарне портфоліо. Глянула на свої фотки, ну королева! Особливо в купальнику на траві відмінно виглядала! Фотошопа було зовсім трохи. Розмістила їх на кількох сайтах знайомств, і посипалися пропозиції на мою адресу. Навіть не думала, що буду настільки затребувана. Писали хлопчики від 16 років і мужики до сімдесяти. Серед них були і симпатичні, забезпечені чоловіки. Настрій покращився, і я знову відчула смак життя!

Перспективи мене надихнули! З одним мужиком мені особливо подобалося наше спілкування і його фотка теж була нічого так. І голос по телефону сподобався. Домовилися зустрітися в наступну суботу ввечері. Я терміново педикюр, манікюр, вії, брови, макіяж, укладка. Коротше всі необхідні жіночі прибамбаси. Хотіла вразити наповал красою. Перед зустріччю весь день провела на нервах, нічого їсти не могла. До вечора поїхала до нього на побачення в кафе.

Заходжу вся розфуфирена на височенних підборах, шукаю його очима і не бачу де він. Присіла за порожній столик, вирішила почекати трохи. Тут чую позаду голос, начебто, як знайомий: “Ну в загальному, ще зателефонуємо, було приємно побачитися! А зараз змушений попрощатися! До мене наступна претендентка прийшла!».

Я повернулась, точно він. Підходить до мене, посміхається: «Ну, ось сьогодні з ранку тут кастинг проводжу! Хорошу дружину знайти в наш час не просто!». Я його запитала: «Ви це серйозно? Чи про кастинг – це жарт?», Він відповів: «Які жарти можуть бути? Уже п’ятий рік в пошуку! Серйозніше нікуди! Претенденток багато, зі усіма відібраними треба зустрітися. Потім з минулими конкурсантками до другого туру … потім третій … »

Я мовчки встала і вийшла з кафе. Зупинила машину, щоб доїхати додому. Раптом мені чомусь стала дуже смішно. Водій авто запитав мене з чого мене пробрав такий регіт. Я і розповіла йому. Ми разом посміялися. Потім він мені анекдот розповів, а через три місяці ми одружилися. Так і «регочемо» до сих пір разом.

Скажу одне, цілі треба ставити! Причому дуже конкретні! Правда, виповнитися вони можуть абсолютно несподіваним чином, який ні в яких мріях не придумаєш.

Фото ілюстративне з вільних джерел