Довго Свєтка терпіла свого чоловіка-невдаху, а потім батьку терпець увірвався

Свєтка симпатична і розумна дівчина привела знайомити з сім’єю свого молодого чоловіка – Михайла, від якого прям шаленыла і свого подальшого існування без нього не уявляла.

Батьки дівчини, як годиться накрили стіл, ну і сіли рядком. Для розмови, за знайомство взяли по чарочці.

Хоча і без міцного напою, Михайлобув сильно балакучим хлопцем, обізнаним у всіх областях від політики, до рецептів в журналів.
Михайло намагався справити враження на батьків Світлани, і це йому вдалося. Плани на дівчину у нього були грандіозні – одружитися з нею хотів.

Ще б пак, така вигідна партія підвернулася хлопцеві. Розуміючи все це, він підносив себе, настільки правильно і продумано, наскільки це можливо при знайомстві з майбутніми родичами.  Загалом батьки не побачили жодних проблем і благословили молодих.

Відбулося весілля, відгуляли медовий місяць, ну і почалися – будні. Все було добре два роки, молоді люди зустрічалися лише вечорами, часу на сварки особливо не було, навіть той факт, що Міша заробляв в два рази менше дружини, Світлану не напружував. Він же з упевненістю говорив, що скоро закінчить проект і озолотиться. Але слова, це всього лише поєднання букв, а ось справи.

В цей час прилетів до сім’ї неочікуваний лелека і приніс звістку, що Світлана і Михайло скоро стануть батьками. Природно, всі були раді і готувалися до майбутньої події.

Як тільки Світлана пішла в декретну відпустку, а Мішаня крім проектів, які, може бути, зароблять завтра, а гроші і зовсім почнуть приносити – коли-небудь потім, запропонувати родині нічого не міг, фінансів в будинку, стало катастрофічно не вистачати.

Світлана, дівчина горда і посвячувати батьків у свої труднощі не захотіла. А ось на вуха законному чоловікові – присіла.
По початку, Мішка ці розмови сприймав нормально, навіть прислухався і погоджувався, що треба не плани будувати, а йти гроші заробляти.

Народилася у сім’ї дочка і ситуація ще більше ускладнилася. Світлана крутилася як дзига, а чоловік щоранку йшов, а ввечері повертався понурий і почав зривати свій поганий настрій на дружині.

Справа дійшла до того, що Михайло став дорікати Світлані, що вона лізе не в свої справи, мовляв скільки він може, стільки й заробляє і взагалі треба вчитися менше витрачати.

Ця ситуація тривала півроку і молодій матусі, все ж довелося поділитися усім в родині зі своїми батьками. Ті, природно допомогли.
Міша дізнавшись, що дружина спілкувалася з родичами на тему фінансів, як ніби зірвався з ланцюга. Почався скандал в ході якого, ображений чоловік вдарив свою дружину.

Свєтка дуже злякалася і більше навіть не за себе, а за шестимісячну доньку. Сяк-так все втихомирилося, Міша ліг спати. Тим часом, Світлана зателефонувала татові і розповіла про те, що сталося. Як Ви думаєте, що зробив батько з кривдником своєї дитини?

Читайте також: “Чого прийшов? Грошей просити? Немає у батька”: До села Степан приїхав зі своїм “іспанським коханням”, та на весілля до сина не прийшов

Він йому “накостиляв” і викинув на вулицю з одним паспортом, руку якою «сміливець» вдарив Світлану – трохи попсував. Швидше за все, після цього уроку, Мішаня не використовуватиме свою кінцівку таким чином.

Більше цей виродок на горизонті їх сім’ї – не з’являвся.
Правильно чи неправильно батько Світлани вчинив, не мені судити.
Хочу лише позначити свою позицію, я не кpовожерлива, але в цій ситуації, цілком і повністю на боці батька дівчини.