fbpx

Я дуже щаслива, мрія дитинства здійснилась. Знайшла своє покликання

Ви замислювалися над тим, чим насправді вам хочеться займатися по-справжньому? Впевнена, що всі ви недолюблюєте свою роботу, начальника, колег, клієнтів. Цей список можна складати нескінченно і у кожного він свій. Ми вимушені ходити до роботи, бо кожного місяця ми отримуємо винагороду, яку ж видаємо на свої потреби.

Можливо у вас є якесь хобі, але приділяєте йому занадто мало часу через нестачу свого часу?

Я не закликаю вас змінити роботу сьогодні. У кожного своя ситуація, свої фінансові можливості. Можливо ви виплачуєте кредит, чи маєте інші зобов’язання. Пропрацювала на своїй роботі майже 20 років. Кожного дня  не хотіла навіть виходити з дому, з нетерпіння чекала обідньої перерви, а ввечері аж летіла як на крилах до рідної домівки.

В один з таких днів, вирішила, що все хватить, написала заяву на звільнення і віднесла до відділу кадрів. Навіть викликав начальник і майже годину випитував, що мене підштовхнуло до звільнення. Я відпрацювала дві неділі і вуаля, уже вільна. Майже тиждень думала, чим зайнятися. І згадала, мрію дитинства. Хотіла буди художницею. І пішла працювати в будинок дитячої творчості. Платили в ній набагато менше, ніж на минулому місці роботи, але хоча б в цій сфері  відчуваю себе на своєму місці. Знайшла своє покликання. Мені хочеться йти на роботу, мені це подобається, це дійсно моє.

Можливо, коли-небудь  відкрию свою виставку, а поки просто набираюся досвіду. Дуже щаслива, мрія дитинства здійснилась.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page