fbpx

Дружина проти коханки. Вічний бій

Не раз мені доводилося спостерігати словесні (і не тільки!) Поєдинки представниць двох таборів – дружин і коханок. “Нахабна безпринципова дівиця”, – говорять перші про друге. А ті: “Так тобі й треба, буркотлива товста клуша”. Так, бути жінкою – ціле мистецтво.

Спочатку розберемося, хто є хто в нашій “війні”. Отже, категорія “дружини”.

До них відносяться ті жінки, які глибоко цінують і поважають інститут шлюбу, вони або вже заміжні, або хочуть заміж, для них табу відносини з одруженими чоловіками.

Дружини зазвичай із задоволенням беруть на себе традиційні домашні обов’язки, не бачать трaгедії в зміні фігури у зв’язку з вагітністю і народженням дитини, так як вірять, що головне щастя в іншому.

“Коханки”, як правило, більш волелюбні, а щастя хочуть всі . Для них закрутити роман з одруженим всього лише життєва необхідність. До того ж любов виправдовує все. Думка про зайві кілограми жaxає коханок, адже в умовах жоpсткої конкуренції навіть найменший недолік може віднадити від них бажаний об’єкт.

Як часто можна чути в жіночих розмовах про те, що “мужики-то нормальні зовсім перевелися”,  та інше. Зазвичай це аргументи “коханок”. Чомусь у розрахунок не береться те, що у деяких жінок звідкись взялося відразу декілька і цілком гідних шанувальників, а іншим доводиться лютo боротися за того, на кому ще десять дівчат “висне”. Дружини ж, щасливі у шлюбі, знають з власного досвіду, що гідні чоловіки є, і їх чимало, головне, і самій жити гідно.

У чому причина цих вічних непорозумінь між жінками?

Звичайно, всім дуже хочеться знайти собі пару і жити розкошуючи. Але якщо для когось це самоціль, для досягнення якої всі засоби хороші, то іншим важливіше спочатку навчитися бути щасливою самій по собі .

І адже спостереження показують, що в другому випадку кожному випадає шанс на просте жіноче щастя – аж ніяк не останній, та й подобатися починають ті, з якими споконвічно є перспектива довгих відносин, і тоді не доводиться скаржитися подружкам на свою гірку долю: “І чому я вічно закохуюся не в тих “.
Від доброї жінки – до cтepвa

Дружини, правда, теж бувають “хороші”. У гонитві за  “ідеальністю”.  А потім нещасний чоловік навіть не може знайти в собі сміливість залишити таку дружину, “тому що вона нічого поганого не зробила”.  І ось уже недалеко до того, що розчарована в особистому житті дружина переконана, що краще бути cтepвoм – і тоді чоловіки будуть тебе цінувати.

Але ж він пішов не тому, що вона кращa або гіршa. Просто відносини дали дуже велику тріщину.  У будь-якому випадку, найчастіше дружини звинувачують у всьому розлучниць-коханок і готові дерти на їх головах волосся, ламати нігті, плести інтриги і взагалі зжити зі світу.

Хто дорожчий?

Бувають історії, коли одружений чоловік готовий витрачати на коханку весь свій статок. Чому? Бо інакше він їй, швидше за все, нецікавий. І тому, що, крім грошей, дати йому, можливо, і нічого. І зрозуміло, що це ще один камінь спотикання у вічному бою між дружинами і коханками.

Не вірте тому, хто обманює близьких!

Читайте також:“Він був некрасивий, товстий і лисий”- щира розповідь успішної жінки про коханця

Джерело.

You cannot copy content of this page