fbpx

Друзі, Олег та Ігор жили разом на орендованій квартирі. Поки їм не сподобалась одна дівчина. Тоді і почалась конкуренція серйозна. Та дівчина розповіла всю правду

Друзі Олег та Ігор, ще з самого дитинства були один за одним. Після закінчення школи, вони пішли навчатися до одного університету. Жили разом на орендованій квартирі. Після навчання, хто де зміг влаштуватися на роботу, так і проходили дні за днями.

А одного дня їхня староста групи написала всім у соціальних мережах що планується зробити зустріч випуску їхнього року.

Всі зібралися завчасно що б наговоритися до того моменту, як почнуться танці. Одні розповідали що вже створили сім’ю мають по двоє -троє дітей, інші були затятими кар’єристами. Серед всіх були незнайомі дівчата. І перший раз обидвом хлопцям сподобалась одна і та сама дівчина Злата.

Із цього моменту їхня чоловіча дружба дала тріщину. Вони перестали спілкуватися. Завзятість Олега перемогла, він домігся того що Злата стала з ним зустрічатися, а згодом вони й одружилися.

Ігор дізнавшись про це, поїхав працювати в іншу країну. А через деякий час він змушений був повернутися, адже мати яка залишилася сама занедужала і нікому було за неї доглядати. По приїзду Ігор якось поспішав на співбесіду і не бачив перед собою нікого. І тут він зіштовхується плечима з дівчиною, яка йому когось дуже нагадала.

Піднявши голову він подивився і впізнав ту саму Злату, через яку вони з Олегом посварились. Почуття знову наче ожили у душі Ігоря.

Він попросив вибачення та запропонував Златі присісти на лавці, яка була поряд та почекати його.
Заздалегідь він помітив в далині маленький квітковий кіоск і вирішив піти та купити квіти дівчині, щоб вибачитись якось за неприємний інцидент.

Ігор зайшов вибрав найкращий букет і  знову поспішав назад, боявся що дівчина не дочекається і піде. Та Злата сиділа на лавці непорушно і його чекала. Підійшовши Ігор простягнув до неї руку з букетом квітів. Але Злата не взяла та мовчала. Хлопець не знав що за темними окулярами  на обличчі дівчини були очі, які не бачили.

Ігор сказав до Злати, що які такі квіти не подобаються то він купить інші. Аж після цього дівчина здогадалась, що Ігор купив її букет квітів. Вона попросила його присісти поряд з собою на лавці та все розповіла. Як виявилось, вона потрапила у дорожню пригоду і в результаті чого, перестала бачити. Олег після цього, ще деякий час побув з нею, а потім почалися зради, і зрештою решт пішов до іншої.
І Злата залишилася сама зі своєю проблемою наодинці.

І тепер тільки виходить у місто чи гуляти з подругою, от і сьогодні вони вийшли, але їй подзвонила мати з дому і сказала що батькові зле і подруга швидко побігла додому.

Ігор почувши це, дуже злий на колишнього друга, що він міг так поступити. Йому хотілося його в той момент знайти та поговорити з ним по-чоловічому.

Однак теплота рук Злати допомогла Ігорю заспокоїтись. Він зрозумів що це неважливо, а важливіше бути поряд з коханою дівчиною.

Вам сподобалося, пишіть нам про свої враження, з нетерпінням чекаємо.

Ваша: Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page