fbpx
Притчі

Дивовижна притча “Незалежна жінка”

Жила-була абсолютно Незалежна Жінка. Приблизно рік тому стала вона такою – абсолютно незалежною. Чим жaxливо пишалася. Вона прокидалася по дзвінку будильника і ніколи не валялася в ліжку. Їй було все одно, пити каву або чай: вона довго долала залежність від кофеїну. І подолала, заодно вигнавши з свого раціону все солодке, калорійне і не корисне. Тому вона пила вранці воду і їла несолодкy і несолону вівсянку.

Вона розлучилася з подругами, тому що їй не хотілося від них залежати. Вона абсолютно байдуже ставилася до шопінгу – і ніхто не посмів би дорікнути її в тому, що через блискучy ганчіркy вона здатна втратити голову. Так що там шопінг! Вона не втрачала голову і від чоловіків. З тих пір як вона прогнала свого коханого (адже мало не потрапила в залежність від нього) пройшло вже багато місяців. Коротше кажучи:

Суботнього ранку за її дверима почувся шурхіт. Вона відчинила. Хитаючись від втоми, на порозі стояла Кішка. Жінка придивилася і ахнула:

– Ти?! Але. Як же? Триста сорок кілометрів?!

– Я йшла рік, – і Кішка, увійшовши в будинок, знесилено притулилася до ніжки крісла.

– Навіщо?

– Засумувала, – підняла очі Кішка. – Я не можу жити ні без тебе, ні без нашого будинку, ні без нашого чоловіка. До речі, де він?

– Але ж я відвезла тебе до тітки в село. Ти не образилася?

– Спочатку так, – зітхнула Кішка. – Але потім пробачила. Я ж розумію: ти так хотіла стати незалежною.

– І стала! – Голос Жінки раптом зрадницьки здригнувся.

– Що ж, вітаю, прошепотіла Кішка. – Нічого не поробиш. Я відпочину день-два і піду назад.

Вночі Жінка, здригнувшись, відкрила очі – вона завжди прокидалася від незрозумілого відчуття тужливої ​​порожнечі в гpyдях. Близько серця було холодно – немов хтось всередині включив вентилятор. За звичкою вона простягнула руку за заспокійливим – і наткнулася на теплу шерсть. Кішка м’яко протопавши по ковдрі, вляглася під боком, замуркотіла. Незабаром холодний вентилятор в гpyдях зник.

Читайте також: Чоловік влаштував перевірку дружині і коханці. На нього чекав приголомшливий сюрприз

Минуло три дні. Жінка прокинулася. Півгодини повалялася в ліжку, потім помчала в кухню, смакуючи найміцнішу каву з чорним шоколадом. Потім вона потягнулася до мобілки і задала своєму коханому чоловікові найважливіше питання: “Ти де?” – всього таких дзвінків вона вчора зробила штук сто. Потім призначила зустріч подружці в кафе. І раптом вона побачила Кішку, яка сидить біля дверей.

– Випусти мене, будь ласка, – попросила та.

– Ти йдеш?! – в очах Жінки заблищали сльози. – Але тепер я не зможу без тебе!

– Заспокойся, – сказала Кішка. – Я просто йду погуляти, скоро повернуся. І не замикай, будь ласка, двері. Адже незалежність – це знання того, що двері відкриті. А ще незалежність – це щастя. Тому, що у тебе є хтось, до кого ти готова 347 кілометрів йти пішки.

І Кішка вийшла за поріг, підбадьорливо посміхнувшись абсолютно Нормальній Жінці.

Джерело.

You cannot copy content of this page