fbpx

Господарі сказали6 щоб вона збирала речі і виміталася геть. Коли та відкрила очі та побачила свою дитину на руках Тіни, то швидко відняла її, пригорнула до себе та почала ридати. Пізніше трішки заспокоївшись, Катя розповіла всю свою історію

Тіні недавно виповнилось 30, а вона вже залишилась сама, добре що хоч мала де жити. Квартира батьків залишилися їй, щоб якось було безпечніше дівчина завела собі собаку породи доберман та назвала Фоксом. Кожного вечора вона вигулювала Фокса, вони завжди ходили освітленими місцями. Але Фокса чомусь потягнуло у той бік, де освітлення не було.

Тіна намагалася стримати собаку, але Фокс з усієї сили потягнув її саме туди. І крім того доносився якийсь звук, чим ближче Тіна з Фоксом підходили, тим звук ставав зрозумілішим.

Як виявилось, то плакала дитина у колясці, було вже прохолодно і темно. А поряд нікого з дорослих не було, дівчина хотіла вже була поліцію визвати, але Фокс підбіг до лавки, яка була трохи дальше.

І Тіна вже сама побачила що там хтось лежить. То була молода дівчина, яка спала, Тіна стала її будити.
Коли та відкрила очі та побачила свою дитину на руках Тіни, то швидко відняла її, пригорнула до себе та почала ридати. Пізніше трішки заспокоївшись, Катя розповіла всю свою історію. Як виявилась вона залишилась сама з дитиною, а їй всього 16.

З батьком дитини вона трохи жила на орендованій квартирі. Катя працювала в кафе неподалік, а от її хлопець офіційно ніде не працював, хоча додому все ж приносив якісь гроші, однак не казав звідки брав.

Але коли він дізнався що Катя знаходиться при надії, то одразу пропав. От Катя і залишилась сама з дитиною у  тій квартирі, та боргами за несплату. Як виявилось хлопець говорив їй що платив а насправді вже декілька місяців було не сплачено.

Батьків дівчини вже теж не було, батька взагалі вона не знала, а мати не стало, через те що полюбляла оковиту.

Катя намагалася заробити гроші щоб віддати господарям квартири, але вже коли її форми набрали округлості, працювати більше не змогла. Тож господарі сказали їй щоб вона збирала речі і виміталася геть. Та Катю пожалів їхній двірник, та привів жити у маленьку кімнатку у їхньому будинку, яка йому виділялася, для роботи.

Буквально два тижні назад Катя привела у світ маленьку Яринку. І стало ще важче, адже дитина потребувала багато всього.

За дитячі гроші Катя спромоглася купити стару коляску, а  небайдужі люди які жили в будинку допомагали її хто чим міг. Через хвилювання та втому у Каті пропало молоко, і вона не мала чим годувати дитину. Їй  сусідка порадила випити хмільного. Катя зробивши два ковтки просто заснула на лавці.

І добре що їх побачила Тіна з Фоксом. Бо якщо б не вони, хтозна чи б могло б закінчитись. Тіна з Фоксом провела Катю з коляскою, до кімнатки, де вони жили.

Побачивши умови які там були, Тіна не могла повірити, як Катя з дитиною можуть жити там. Вона пішла в магазин, купила молока та деяких продуктів та залишила дівчині.

Але прийшовши додому Тіні все ж не виходила з голови Катя. З самого ранку вона все ж вирішила і поїхала, щоб забрати Катю з маленькою Яриною до себе.

Так вони стали жити втрьох, Катя як виявилось дуже добре господиня, вона смачно готує та допомагає в усьому Тіні.

І з Яринкою в них немає проблем, адже вони мають надійного охоронця, тож можуть спокійно залишити коляску на дворі, при необхідності. Неймовірна історія про те, як знаходяться самотні люди, та стають один для одного близькими.

Любі читачі, а у вас чи у ваших знайомих було щось подібне, пишіть нам діліться своїми історіями.

Ваша, Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page