fbpx

Хлопчик років десяти, тремтячи від холоду, босими ногами стояв біля вітрини взуттєвого магазину

Не достатньо просто вірити в Бога, треба обов’язково підкріплювати свою віру вчинками. Ось вам притча, про нужденного хлопчика, який попросив у Бога черевики. І Бог відповів…

Хлопчик років десяти, тремтячи від холоду, босими ногами стояв біля вітрини взуттєвого магазину і, не відриваючи погляду дивився на черевички.

До нього підійшла одна пані і спитала:

— Мій малий друже, що ти з такою цікавістю розглядаєш за цієї вітриною, про що думаєш?

— Прошу Бога, щоб Він мені дав одну пару черевик, — відповів хлопчик.

Пані взяла дитину за руку і завела в магазин. Вона попросила у продавця шість пар дитячих шкарпеток і спитала, чи може він принести миску з теплою водою і рушника. Працівник приніс все, про що попросила в нього пані.

Читайте також: Якось мама готувала вечерю після важкого робочого дня. Перед татом вона поставила тарілку з підгорілим тостом і банку з варенням

Вона повела хлопчика в куточок магазину, зняла рукавички, помила дитині ніжки і просушила їх рушником. Продавець підніс шкарпетки. Пані оділа одну пару на ніжки хлопчику , приміряла черевички і купила . Решту шкарпеток попросила загорнути і віддала дитині. Потім вона погладила його по голівці і сказала:

— Тепер, без сумніву, ти почуваєш себе набагато краще.

Вона розвернулась, щоб піти. В цю хвилину хлопчисько дотягнувся до її руки і, дивлячись на неї повними очима сліз, запитав:

— Ви, дружина Бога?

«Віра без вчинків мepтва» Якова 2:26

You cannot copy content of this page