fbpx

Хоч матері Андріани вже скоро 55, однак вона досить симпатична жінка. Тож мені не було дивно коли коліжанка сказала, що на морі у матері з’явився прихильник. Як виявилось Володимир Сергійович теж був

Недавно зустрічалася зі своєю давньою подругою Андріаною. Кожна з нас звісно розповідала про своє життя, та події які відбулися в ньому. Андріана сказала, що вона щаслива. У неї найкраща мама, яку вона любить, чудовий чоловік, який її кохає до безтями, а ще робота, яка приносить їй радість та матеріальний достаток.

І на кінець вона розповіла за  довгоочікувану відпустку, яку провела чудово, якби не один момент… Він виявився доленосним, однак не для неї. На жаль її коханий чоловік не зміг з нею поїхати, через ситуацію яка зараз склалася в нашій країні. Вона не хотіла сама їхати, адже сумно буде самій, подруги всі зайняті своїми справами, сім’ями, тож вона вирішила запросити із собою свою матір.

Андріана запропонувала матері і була на 100% впевнена, що вона з радістю погодиться. Однак жінка почала говорити, що відпустка в неї по графіку не скоро, а так її просто на тиждень ніхто не відпустить.

Подруга звісно засмутилася, вона хотіла з матір’ю провести час, адже бачилась з нею рідко, так як вони жили в різних містах.

Однак за три дні мати все ж передзвонила їй і сказала що їде. Тож подруга з матір’ю все-таки поїхали на відпочинок в Єгипет. Хоч матері Андріани вже скоро 55, однак вона досить симпатична жінка. Тож мені не було дивно коли подруга сказала, що на морі у матері з’явився прихильник.

Володимир Сергійович жив навпроти їхньої кімнати в готелі. Тож вони завжди снідали, обідали та вечеряли за сусідніми столиками.

Андріана помітила, як чоловік почав дивитися на її матір, та сказала про це жінці. А пізніше, взагалі поставила таке питання матері, чи вона взагалі змогла б в іншого закохатись?. Андріана сама не розуміла, чому тоді таке їй в голову прийшло маму спитати. Її мати від неочікуваного запитання аж розлила каву.

Вона спитала у доньки чому вона питає про таке, знаючи, що вона з її батьком живе вже майже 30 років та ніколи йому не зраджувала. Та Андріана все одно не розуміла, як мати могла жити з батьком, адже він уже декілька років заглядав до чарки, і вдома влаштовував крики без приводу. То про яку любов можна було говорити?

Тож коли до них за столик підійшов Володимир Сергійович, то Андріана одразу сама йому запропонувала сісти до них та почала розповідати за свою матір. Чоловік уважно слухав з цікавістю. Андріана розповіла що мати любить танцювати, що колись вона ходила до танцювальної школи та брала участь у багатьох конкурсах.

Як виявилось Володимир Сергійович теж був танцюристом. Тож коли заграла музика, Андріана одразу запропонувала їм закружляти в танці.

Мати серйозним поглядом подивилася на доньку, але чоловік швидко взяв її за руку і повів до танцювального залу. Андріана збоку споглядала за ними, милувалася, як же вони підходять одне одному і вирішила залишити їх удвох.

Мати повернулася до номеру десь близько першої ночі. Адріана ще не спала та чекала на матір з нетерпінням та цікавістю.

Вона одразу матір закидала запитання, як її чоловік і як усе пройшло? Те що розповіла матір, дуже сильно здивувало дівчину.

Як виявилось, вона вже давно з Володимиром Сергійовичем знайомі, вірніше з “Володькою”. Вони колись якраз танцювали разом у парі у тій самій танцювальній школі та мали короткострокові стосунки. І тепер майже через 30 років вони знову зустрілися. І як виявилось, почуття у них збереглися і досі в обох.
Жінка спочатку намагалася опиратися їм.

Однак Андріана все-таки переконала матір, що з Володимиром Сергійовичем вона буде по-справжньому щаслива. Тож решту днів відпустки вони провели удвох. А по приїзду додому, мати Андріани все-таки розійшлась з чоловіком та переїхала до Володимира Сергійовича в інше місто.

Андріана була дуже рада за матір, хоча її шкода було батька, але він сам був у цьому винен.

Розповідаючи вам цю історію, я сама задумалась, щоб я порадила своїй матері, якщо була б така ситуація?.

Дуже цікава ваша думка, пишіть в коментарях.

Автор: Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page