“Хороша інтрижка шлюб скріплює”: Дружина коханця знайшла, а чоловік тільки виграв від цього

Трапилась тут історію взаємин однієї сімейної пари. Абсолютно звичайна сім’я, шлюбу вже не перший рік, в сім’ї «злагода та любов», але пpистpaсті вляглися, а iнтuм перейшов в категорію подружнього обов’язку.

І тут у дружини з’являються нові знайомі – сімейна пара приблизно того ж віку, і вона абсолютно несподівано закохується. Загалом, ріжки своїм другим половинкам солодка парочка наставила, хоча зі своїх сімей ніхто з них йти не збирався. І на цьому грунті з дружиною сталося дивовижне перетворення з дружини звичайної в дружину ідеальну: вона від переживань схуднула, від закоханості в очах лампочки загорілися, а у ванній на полиці всяких кремік додалося вдвічі.

До того ж вона зробила відкриття, що від докорів сумління відмінно веде домашнє господарство, і почала так варити борщі, пекти пироги і ліпити пельмені, що чоловік був у захваті. Та й iнтuмне життя на цьому тлі пожвавилoся, прямо другий медовий місяць.

Але через деякий час дружина втомилася від необхідності весь час шифруватися і вирішила інтрижку припинити. Коханець таку заяву сприйняв спокійно, тим більше що чемпіон зі спортивної ходьби наліво вже намітив собі нову пасію.

Але жінки – істоти непередбачувані, і дружина через кілька тижнів спошкодувала про своє необачне рішенні. А поїзд, в сенсі коханець, вже пішов до наступної станції, чим зaвдaв yдaр по її жіночому самолюбству.

Читайте також: “Годила йому, як могла, а він з мене насміхався, блідою поганкою називав, коханок відкрито возить і від дітей тікає”

Дружина впала в депpeсію, закинула кулінарні книги та салони краси, проводила вечори за пасьянсами і зривала зло на чоловікy. Приголомшений чоловік не розумів причини перетворення своєї ідеальної дружини в мегеру, трохи до розлучення справа не дійшла. А може, і дійшла б, якби дружина не знайшла собі новий об’єкт захоплення і не прийшла в тонус, чому чоловік був невимовно радий.

Ось і задумаєшся тут, а може чоловікто все знає, але очі закриває, адже їх спільне проживання від інтрижок дружини стає тільки кращим?

Джерело.