fbpx

Карина з Вінниці, якось вийшла з дому, голова не чьосана, ще й стріла всіх знайомих. Зустріла подружку з якою пасли корови разом, вона ж хотіла відібрати її чоловіка. Та чоловік виявився розумнішим і перехитрив усіх

Жінка, яка зруйнувала все, так я можу сказати, за Дарину, яка загубила не тільки собі життя а й чоловікові моєї знайомої Карини та їй самій. Карина та Вадим були майже ідеальною парою. Всі їм по-доброму заздрили.

Якось Карина вийшла з дому, голова не чьосана, ще й стріла всіх знайомих. Зустріла свою подружку Дарину з якою пасли корови в дитинстві. Запросила в гості.

В них завжди дома було багато гостей, вони були дружелюбні і серед них Дарина, подруга дитинства Карини. Подруги завжди ділилися всім, і одного дня Дарина “кинула оком” на чоловіка Карини.

Саме тоді, коли жінка занедужала і її декілька тижнів вдома не було. І Карина попросила подругу, щоб та приходила до неї додому, їсти хлопцям готувала та прибирала.

Дарина й була сама не проти, адже вона ще задовго до цього, хотіла більше бачити Вадима. Вона наче чекала такого моменту, щоб залишитися з чоловіком наодинці.

Коли Карина повернулася додому, то Вадим і Дарина вже стали близькими одне одному. Вадим не хотів покидати сім’ю, а головне сина, однак Дарина хотіла дуже цього.

Дарина зрозуміла, що  чоловік так і не зважиться сам, тож вирішила діяти сама рішуче. Чи то розум потьмарився жінці, але вона зважилась та попросила свого неблагополучного знайомого, щоб той Карині все розповів.

І Дарина думала що після цього, чоловіка вже не буде нічого тримати в сім’ї і він сам прийде до неї. Бо ж жінка мала б вигнати.

Так і сталося, але Вадим не прийшов признаватися в коханні жінці а він здогадався, що це вона могла вчинити так. Опісля Вадим повернувся додому, розповів все дружині, признався їй та покаявся.

Вона не хотіла з ним навіть розмовляти. Та він сказав їй:

-Жінко моя, люба. Я був дуже нечемний. Вибач мене. Якщо ти мене пробачаєш то я буду з тобою. А якщо не пробачаєш то я іду собі шукати іншу жіночку. Я не буду з Дариною.

Дарина таки пробачила чоловіка. А як би ви вчинили з таким чоловіком?

Автор: Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page