Катерина поцупила шубу у моєї доньки, але на цьому не зупинилася. Я випадково побачила її на автобусній зупинці в обіймах Антона – мого майбутнього зятя, і це стало останньою краплею мого терпіння

Недаремно говорять, що посієш те й пожнеш. Я в цьому переконалася на власному досвіді.

Моя донька Наталка з дитинства дружила з Катериною, але та їй весь час заздрила. Коли Наталка готувалася до весілля Катерина завжди була поруч і допомагала їй в усьому. Вона часто приходила до нас додому, знала де що знаходиться й почувала себе добре у нашому будинку. Я її вважала своєю другою донькою, а Наталка – сестрою.

Напередодні весілля сталося лихо. Коли ми з донькою повернулися з відпочинку, то побачили, що двері нашого будинку відчинені, а Наталчиних речей немає. З усього що винесли, найбільше шкода було тільки шубу, на яку донька працювала цілий рік. Вона відкладала заробітну плату, щоб купити її та не мерзнути в електричках, коли їде на навчання.

Ми відразу зрозуміли, що це людина з нашого кола знайомих, але ніяк не могли подумати на Катерину. Тільки згодом дізналися, що то була вона. Але Катерина не зупинилася. Я випадково побачила її на автобусній зупинці в обіймах Антона – нареченого моєї доньки, і це стало останньою краплею мого терпіння.

Я зібрала всі сили, щоб не мстити Катерині й Антону, але відчувала, що не втримаюсь. Тому, щоб не брати гріха на серце ми з донькою вирішили продати будинок і переїхати в місто. Ми з Наталкою почали нове життя і все в нас добре.

Минуло два роки й Катерина подзвонила мені. Вона дізналася мій номер телефону через моїх родичів, щоб вибачитися. Катерина сильно плакала у слухавку й просила пробачення за скоєний вчинок, адже тепер її доля повторилася. За короткий час пішли у вічність її тато, бабуся і сестра. Антон, як дізнався про те, що вона очікує дитину, залишив її, тому вона вимушена виховувати доньку сама.

Катерина залишилася самотньою з малою дитиною на руках і матір’ю точно так, як і я залишилась колись зі своєю донькою. На моє запитання, хто ж був хрещеною у дитини, вона відповіла, що мати. Катерина навіть не змогла знайти собі іншу подругу, адже нікого ближче моєї Наталки у неї не було.

Наталка з нею жодних зв’язків немає, адже людина яка зрадила один раз, може зробити це і вдруге. Їй зло повернулося у рази більше, в порівнянні з тим, що вона сама вчинила.