fbpx
Життя

Катя приїхала до столиці з невеликого містечка на один вечір, щоб доглянути за котом сестри, але єдиний вечір у Києві закінчився неочікувано неприємно

Катя приїхала до столиці з невеликого містечка на один вечір, щоб доглянути за котом сестри, але єдиний вечір у Києві закінчився пограбуванням.

Аферисти вкрали сумку з грошима і ключами від квартири – Катя залишилася одна без коштів у чужому місті.

У сумці були всі речі, ключі від квартири та телефон. Катя прийшла до квартири, чула як кішка мявкала, та нічого зробити не могла.

Слюсар з комунального підприємства не захотів відкривати двері, так як дівчина не була власницею квартири.

Але сусідка підказала їй викликати з приватної фірми, дівчина так і зробила.

І справді приїхав майстер та відкрив квартиру. Та як виявилось, що Катя помилилася будинком і вони відкрили зовсім чужу квартиру.

Вітя так звали хлопцям, хотів уже йти геть, проте Катя з великими зусиллями вмовила його все-таки піти з нею та відкрити сестри квартиру, пообіцявши що цього разу вона вже не помилиться.

Так і сталося, проте Вітя довго затримуватися не хотів, Катя з ним розрахувалася і він пішов.

Через три дні жінка пішла до поліції щоб дізнатися чи не знайшли грабіжників її сумки, там вона зустрічає Вітю.

Хлопець теж ішов до відділку, адже його теж обікрали таким же чином як і Катю.

Спільна проблема об’єднала двох молодих людей. Коли Катя поверталася додому, вона побачила під дверима кішку в сумочці та корм поряд.

Дівчина не розуміла що відбувається, чи це чиїсь злий жарт, проте залишати в себе вона не могла, так як уже була в квартирі кішка сестри.

Але й залишити її вона не могла за дверима, та взяла до квартири.  Дві кішки зчинили такий галас, що сусіди почали жалітись.

Але тут якраз зателефонував Каті її новий знайомий Вітя та знову приїхав і виручив дівчину, взявши кішку до себе.

А наступного дня Вітя знову зустрівся з Катею та подарував дівчині телефон, адже її телефон був у сумочці, яку вкрали.

Дівчина з хлопцем багато проводили часу разом, проте Катя розуміла що їй скоро потрібно буде назад додому, коли сестра повернеться.

А їй цього зовсім уже не хотілося. Чи Всесвіт почув дівчину, чи так склалося невипадково, Катерині подзвонили з агентство куди вона подавала своє резюме, та повідомили що її прийнято на роботу випробувальний термін.

Дівчина була дуже рада, але вона не мала де залишитись столиці. Розповів що все Віті про свою ситуацію, дівчина не надіялась на якусь допомогу з його сторони.

Проте хлопець запропонував дівчині зібрати свої речі та переїхати до нього.

Читайте також: В її руках був конверт – Я спочатку подумала, що ти жартуєщ, і не віриш в ті казки, але ти наскільки не довіряєш мені, що зробив за шалені гроші тест на батьківство?

Адже та кішка яку він взяв до себе, потребує догляду і чесно він признався що він також.

Так, вони стали жити разом а невдовзі і одружилися.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page