Кіт може допомогти визначити присутність негативної енергетики в будинку

Одними з найбільш загадкових тварин є кішки. Вважається, що вони добре відчувають енергетичні потоки і здатні попередити людинн про присутність в будинку негативу.

Існує безліч прикмет і забобонів, пов’язаних з цими граціозними тваринами. Одні приписують їм сакральні знання, інші вважають кішок провідниками в пoтoйбічний світ.

Як би там не було, кожен практикуючий мaг і екстрaсенс підтвердить той факт, що кішки безпомилково визначають негативну енергію, якщо така раптом проникла в ваше житло.

Як кішка допомагає визначити негативну енергетику

Часто при виявленні негативної енергії ці тварини завмирають і не моргаючи вдивляються в одну точку. Часом кішка може до півгодини спостерігати за невидимим нашому оку об’єктом, насторожуючи і повертаючи голову слідом за його рухом.

Вас має насторожити те місце, яке кішка обходить стороною. Його необхідно перевірити на наявність негативної енергетики і в жодному разі не проводити в ньому багато часу до тих пір, поки не проведете спеціальний очисний ритуал.

Різка зміна настрою тварини, шипіння, вигинання спини, нявкання незвичайної тональності також несе інформацію про те, що у вашому будинку не все в порядку. Іноді тварина може проявити агресію по відношенню до власного господаря. В цьому випадку вам варто перевірити себе на наявність негативного впливу ззовні.

Про присутність в будинку чогось незвичайного і, як правило, недоброго говорить відмова вашої тварини від звичної їжі, ігор, улюбленого місця відпочинку. Якщо тварина не захворіла, значить, вона відчуває негативну енергетику.

Буває і так, що кішка раптово залишає ваш будинок. Найчастіше так відбувається, якщо на житло була наведена сильна пoрча або приcтріт. В цьому випадку кішки беруть на себе частину негативної енергії або весь негатив.

Якщо тварина не повернулася через кілька днів, вам варто провести чистку себе і всього приміщення, наприклад, свяченою водою. Тварина може зовсім не повернутися, принісши себе в жeртву заради вашого благополуччя і безпеки.

Будь-яка поведінка вашого улюбленого вихованця, якf відхиляється від норми, має насторожувати. Навіть якщо у вашому домі панує затишок і комфорт, зверніть увагу на свого улюбленця і не забувайте про Знаки Долі, які також можуть підказати вам подальший план дій.

Часто тварини самі знаходять собі господарів і допомагають їм знайти щастя і затишок в їхній оселі. Доленосна поява незнайомого кошеня або дорослої кішки на порозі нерідко говорить про те, що Вищі Сили посилають вам захисника вашого затишку.

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які можуть допомогти змінити життя

Джерело.