fbpx
Притчі

Коли Бог віддає наказ, навіть дuявoл підпорядковується: чоловік хотів пoзнyщaтися над християнкою

Бідна жінка з невеликої родини була дуже релігійною. І одного разу, коли грошей не вистачало навіть на те, щоб нагодувати дітей, вона зателефонувала на радіостанцію і залишила там звернення до Бога про допомогу.

У той час як співробітники радіо з розумінням поставилися до віруючій жінці, одного з слухачів її слова зачепили. Він був переконаним атеїстом і вирішив зробити собі приємність, познущавшись над незнайомкою.

Чоловік дізнався її адресу, покликав секретарку і доручив їй купити багато продуктів. Дівчина повернулася до нього з найкращим м’ясом, сирами і солодощами. Яке ж було її здивування, коли начальник дав таке розпорядження: доставити продукти за адресою і якщо жінка запитає, хто надіслав їжу, сказати, що це від диявола.

Читайте також: “Мої денні витрати відповідають твоїй місячній зарплаті. Нам не судилося бути разом, я не покохаю тебе”: Але він довів протилежне

Коли секретарка вручила незнайомці продукти, та була настільки вдячна, що з її очей полилися сльози. Вона не переставала дякувати і благословляти дівчину. Але коли жінка вже почала прощатися, секретарка запитала:

– А ви не хочете дізнатися, хто надіслав вам ці продукти?
На що жінка відповіла:

– Ні. Це абсолютно не важливо, тому що коли Бог віддає наказ, навіть диявол підпорядковується.

Знайдено в мережі

You cannot copy content of this page