fbpx

Коли чоловік повернувся додому, то став зовсім іншим і говорити з Анею почав по-іншому.Це вже пізніше на жаль, Аня зрозуміла. Він їй по телефону дуже красиві слова говорив: “Ти обов’язково будеш моєю дружиною, я хочу від тебе мати дівчинку”

Дорогі читачі, прочитавши історію, скажіть правда, що ну дуже вже дивне і таке подібне співпадіння може бути чи то просто наслідок “поведінки повторення”? Аня познайомилась з Олегом, через спільну знайому. Чоловік знаходився далеко на заробітках, тому вони спілкувалися по телефону.

Їхнє спілкування за чотири місяці стало дуже близьким. Та коли чоловік повернувся додому, то став зовсім іншим і говорити з Анею почав по-іншому.

А до того ж він ще почав, частіше захоплюватись “біленькою”. Та Аня все одно сприймала його і таким, бо вже щиро його покохала. Вона все чекала на їхню зустріч, та Олег чомусь зовсім не спішив. А навпаки, постійно придумував ну дуже правдоподібні відмовки.

Це вже пізніше на жаль, Аня зрозуміла. Він їй по телефону дуже красиві слова говорив: “Ти обов’язково будеш моєю дружиною, я хочу від тебе мати дівчинку”.

Та на жаль в реальності він нічого не робив. І в це важко повірити, але такі “телефонні стосунки” у них тривали аж цілих десять років.

Аня розумом розуміла, що це все не дуже добре і скоріше за все чоловік так і не зробить наступного кроку.
Але вона вже так сильно до нього звикла, що просто не могла відмовитись, навіть від того, щоб не чути його голосу. З часом все таки жінка почала це розуміти, і близька подруга їй теж намагалась це сказати, тож Аня вирішила, попробувати на когось іншого переключитись і поспілкуватись.

Та всі чомусь були якісь не такі, і навіть голос нікого жінці не подобався. Аня вже й сама зрозуміла, що з нею щось не так. Їй навіть в один момент стало дуже страшно було за свій внутрішніх стан. Та саме в цей час, вона знайомиться з ним.

І знову починає спілкувались по телефону, бо теж немає можливості зустрітися. Але вона не звертає на це увагу, бо головне, що Ігор нарешті той, хто її і справді зміг переключити від тієї можна сказати неправильної навіть хворобливої любові до Олега.

Ігор виявився теж по гороскопу під знаком зодіаку, Діви. Аню це дещо збентежило, але вона звісно подумала тоді, що не всі ж діви одинакові. І справді він їй здавався геть іншим, серйознішим. Але в один момент, вона почала помічати, що Ігор починає говорити тими ж словами що й Олег, і думки схожі на багато речей, з тим що думав і говорив Олег. І теж розмови про зустріч залишаються так, тільки розмовами. І що саме гірше, що Аня почала помічати, навіть через трубку телефону, що Ігор теж полюбляє випити.

Бо часто його голос і те, що він говорить наводять жінку на такі недобрі думки. І Аня просто зараз в такому стані, що вона не розуміє як їй вчинити?

Чи це правда вона наступила на ті самі граблі, намагаючись втекти від одних незрозумілих стосунків, а потрапила в такі самі.

Хоча з Ігорем вона вже з один раз бачилися. І побачення пройшло дуже чудово. Чи вже ж вона себе накручує?

Адже зараз така ситуація, що на жаль закоханим і справді зараз важко навіть просто зустрітися.

Автор: Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page