fbpx

Коли гості почали поздоровляти у мікрофон нареченого й наречену, його мати заголосила. Коли до неї підійшов тамада, вона заявила: “Краще б ти одружився з Катериною”

Якби я знала, що сестра розлучиться через місяць після весілля, я б все зробила, аби вона не вийшла заміж.

Вони з Кирилом зустрічалися пів року і, здавалося, у них було все добре. Любов, романтика, подарунки та побачення – все було немов уві сні. Алла була щасливою, але на жаль, не довго.

У день весілля мати нареченого запізнилася у РАЦС майже не годину. Кирило не хотів розписуватися без неї, тому довелося пропустити кілька пар. Його мати, коли приїхала, навіть не вибачилась, чим викликала невдоволення з боку наших батьків. Але вони не хотіли псувати весілля сестри, тому вдавали, що нічого не сталося.

У ресторані свято було остаточно зіпсовано. Коли гості почали поздоровляти у мікрофон нареченого й наречену, його мати голосно розридалась. Коли до неї підійшов тамада, вона заявила: “Краще б ти одружився з Катериною. Вона мені більше подобається!”

Після цих слів настрій гостей було остаточно зіпсовано. Тамада намагався врятувати весілля, але атмосфера залишалася напруженою до самого кінця.

Через місяць я дізналася, що сестра подала на розлучення. Відразу після весілля вони з Кирилом вирішили полетіти до Єгипту. Але він раптово заявив, що потрібно купувати ще один квиток та бронювати номер у готелі. Звісно, для його мами. Він казав, що мати також хоче полетіти, але їй ні з ним.

Після цих слів, сестра зрозуміла, що їй таке життя непотрібне. Вона зібрала речі та повернулася до батьків.

You cannot copy content of this page