fbpx

Коли Катя зрозуміла що знаходиться при надії, то Таня вже збиралася за Вадима заміж. З того часу вже минуло багато часу. Та те, що сказала через роки Таня, збило всіх з пантелику, всі лише очі повитріщали з подиву

Катя та Таня товаришували з дитинства, тому і разом пішли учитися до одного університету. І разом закохалися в одного хлопця, який морочив голову їм обидвом одночасно. Тож коли Катя зрозуміла що знаходиться при надії, то Таня вже збиралася за Вадима заміж. Так Таня та Вадим одружилися.

З того часу вже минуло багато часу. Подружки так і не зустрічалися ні одного разу. У Вадима та Тетяни був син Матвій, і одного разу вони зробили йому подарунок на день народження, путівку у Грецію.

Хлопець був дуже задоволений, адже давно хотів відвідати цю країну. Однак у давній незвіданій країні, з хлопцям стався нещасний випадок і він потрапив у місцевий госпіталь.

Так як родичів у хлопця не було, адже він був у чужій країні, то за ним приглядала медсестра, Ліларія. Яка взагалі була родом з України, але кілька років тому вона переїхала до цієї країни. А так то її звали Лілія. За Матвієм у далеку країну приїхала звісно Тетяна. І коли вони вже збиралися повернутися назад на Україну, до них підійшла Ліларія.

Дівчина попросила, щоб вони передали посилку її родичам. Звісно Тетяна погодилась, адже Ліларія дуже допомогла її синові. Коли Тетяна з сином приїхали, вони перш за все поїхали шукати родичів дівчини щоб передати посилку. Приїхавши за адресою вони побачили гарний будинок, не було багато квітів та декоративних дерев.

Двері відчинив чоловік старших років, та гукнув: ” Катрусю, у нас гості від Ліларії”. Коли Катерина підійшла, то побачила свою давню подружку.

Тетяна теж стояла і не знала, що сказати. Господар будинку та Матвій дивилися то на одну то на іншу.

Вони не знали всієї історії Катерини та Тетяни. А жінкам було що згадати. Тетяна сказала Катерині:

“Пробач мене за все. Життя прожити це не поле перейти”.

Хоч подруги і не бачились і не спілкувалися довгі роки, але їхні діти все ж все зустрілися. Негоже, щоб брат не знав про існування сестри, а сестра про те, що має старшого брата.

Так зведені брат з сестрою не тільки знайшли одне одного.

Вони зробили більше, а саме допомогли своїм матерям налагодити спілкування та дружбу, яка в них колись була.

Як гадаєте, чи пробачили щиро вони одне одних?

Автор: Нінелія

You cannot copy content of this page