fbpx

Коли Стасу було вже 20 років, то раптово об’явився спадок від його дядька, невелика квартира на околиці міста. Мати плакала, встигла наколотити між дітьми

“Що ти знайшла в ньому?”- говорила мати моїй подрузі Жені. Стас їй одразу не сподобався, вона хотіла щоб дочка її вийшла заміж за їхнього сусіда Тараса. Який мав свій невеличкий бізнес та густу шевелюру, говорила мати що гарні діти будуть. Ну а те, що чоловік старший від дочки на 15 років то навіть і не згадувала.

Але Женя сказала мамі, що вона любить Стаса, що вони вже подали заяву до РАЦСУ. Однак мати не полишала способів розлучити дочку з її хлопцем. Проте, як не старалася жінка, нічого не получилося.

Женя пішла з дому, одружилася з Стасом і вони почали жити разом. Хлопець виріс у дитячому будинку, батьків своїх не знав. Коли йому було вже майже 20 років, то раптово об’явився спадок від його дядька, невелика квартира на околиці міста. Женя ж з дитинства жила лише з мамою. Її мати говорила, що вдало вибрала для неї її батька. Він добре та регулярно платив щомісяця гроші, вони не бідували. От і в голові матері виникла така ідея, що потрібно вдало видати дочку заміж, щоб потім вона допомагала їй. То Жені було все рівно дожити аби подалі від матері та нареченого якого нав’язувала жінка дочці Тараса.

Час ішов і коли Женя була вже на п’ятому місяці при надії, раптово до них приїхала мати. Вона побачила, що вони збираються кудись переїдати, і їй стало страшно, що донька далеко їде і не повернеться. Тож вона знову почала свої бесіди. Вона голосно так щоб Стас чув спитала у доньки, чи вона сказала батькові майбутньої дитини куди вона переїжджає.
Вона хотіла щоб, чоловік почув та покинув доньку, а сусід Тарас зайняв його місце. Однак зять виявився мудрішим за тещу та не звертав уваги на її небилиці.

Він і Жені сказав, щоб вона не звертала увагу на слова матері і не хвилювалась. ” Я знаю що дитина моя, мати скоро твоя зрозуміє, та залишить нас у спокої, тільки приїжатиме внуків бавити”. Минуло шість років, Женя відвідувала матір з чоловіком раз у рік. Привозили внука, щоб бабуся потішилась. Жінка і справді  подумала, що мати змінилась.

Адже вона вже їм з Стасом нічого не говорила поганого. Аж тут знову на порозі появився Тарас. Чоловік заявив, що мати колись з ним домовились, щоб вони одружаться і Женя буде його жінкою. Він навіть гроші заплатив матері. А тепер прийшов і хоче щоб йому гроші вернули. Женя не могла повірити, що мати так могла з нею вчинити.

А мати, призналася доньці, що він уже й не так багато платив, як вона говорила і не так часто. То ж вона була змушена піти на таку домовленість з сусідом. Але дуже про це шкодує. Тарас показав розписку матері, та суму яку винна жінка йому. Стас глянув на суму, що була вказана, швидко вийшов з квартири. Через десять хвилин повернувся з грошима в руках, які дав сусідові. Той взяв і пішов геть.

Мати знову почала вибачатися перед донькою з зятем. Та Стас підійшов до неї обняв та заспокоїв. Він сказав жінці, щоб та переїхала до них жити.

Адже вони зовсім недавно купили будинок за містом і зайнялись бізнесом. А маленького Ромчика немає кому бавити. І до того ж, потрібно їм всім триматися разом, адже вони одна сім’я.

Жінці було ніяково, вона не сподівалася такої доброти та розуміння від зятя. А вона ж його так колись не любила, і наговорювала на нього всяке. Ось уже майже 5 років живе жінка разом з донькою та зятем у будинку за містом. Свою квартиру вона продала, додала дітям на розширення бізнесу.

Онук Ромчик та маленька внучка Софійка, яка нещодавно появилася в сім’ї дуже люблять проводити час бабусею. Стас не тримав образи на тещу, адже він розумів що вона, не є поганою людиною. Не бажала вона дочці нічого поганого, просто самотньо їй було.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page