fbpx
Життя

Коли Валя йшла від нього втретє – до неї нарешті дійшла істина, яку не треба було вже доводити

Вона різко повернулася, і сказала “Я йду, і більше до тебе не повернуся”. Пішла назавжди — гонорова. Заграла спокійна музика, і на екрані пішли титри.

“Я також так зможу, мені давно пора з ним розійтися” – подумала Валя, витираючи сльізку. Вона чекала на нього з твердими намірами сказати, що вони розходяться. І що вона йде від нього назавжди.  Чоловік Валі повернувся додому пізно, втомлений і зовсім не налаштований на затяжні розмови. Валя думала цілий вечір, страшенно хвилювалася і намагалася підібрати прості слова, щоб сказати чоловікові що хоче піти від нього.

“Ми такі різні”, — розпочала Валя. “Я такий голодний, що на тебе найшло?”. — сказав він. “Ми з тобою такі різні ” — знову розпочала вона, але вже захлинаючись від сліз. — Ти мене не уважаєш, не цінуєш, і взагалі я на останньому місці у тебе після роботи, друзів, родини ” . Жінка казала правду, проте їй не було від цього легше. Вона так хотіла, щоб він її заспокоїв, а він продовжував мовчати і сидів незворушно. Тоді вона зібрала усю силу волі і голосно сказала:

“Я йду і більше ніколи не повернуся”. Квартира була її, то чоловік розвернувся і пішов мовчки.

Він пішов, а Валя ридала усю ніч. Їй було боляче, хоча вона розуміла, що вчинила правильно. Бо не можна жити з людиною, яка тебе не помічає. Таким чином вона вперше поставила крапку на їхніх стосунках.

Минув рік, вони почали часто бачилися, іноді вечеряли разом та гуляли нічним містом. Чоловік не вмовляв Валю повернутися до нього. А її це злило, бо у тому фільмі все було навпаки — вона пішла, а він залишився. А у їхньому випадку все сталося навпаки, не так як у фільмі, — вона продовжувала його кохати, вона жалкувала, а він при цьому почувався чудово і не вмовляв її повернутися.

І тоді Валя твердо вирішила його повернути, щоб довести йому, що буде так, як вона хоче.

Жінка використовувала різні методи, щоб повернути коханого, і ніжні повідомлення, і надписи на його машині губною помадою, і.т.н… Валя просила його стати знову  її чоловіком  та він щиро сміявся.

І врешті решт вони знову вирішили зустрічатися, та відносини пари не покращилися. Валя знову пішла, не витримавши його холодного ставлення і повної байдужості до неї, та сказала: ” Тепер вже прощавай назавжди “. Чоловік лише тихо посміхнувся, як і останнього разу нічого не сказавши у відповідь. Валя переїхала в інше місто, змінила імідж, і навіть номер телефону. Свідомо. Коли вона знайшла іншого, він дав їй зрозуміти як це бути щасливою жінкою. Однак серце, вперто кохало іншого. Проте доля розпорядилася по-своєму. Чоловік, який кохав її понад життя, швидко згас від недуги та відійшов у вічність. Довший час Валя була сама, переживаючи втрату, а потім не витримала і зателефонувавши сказала йому: ” Ти мені потрібний. Двері мого дому завжди відчинені для тебе”. Поки що я кохаю тебе, але коли перестану кохати — піду назавжди».

І тут чоловік почав сміятися на повний голос. Він так довго сміявся, що Валя усміхнулася у відповідь і спитала: “Ти підеш?”. “Ти йшла від мене тисячу разів”, — з обідою відповів чоловік. Валя тричі намагалася зайти в одну ріку, проте між ними ніби утворилася вже якась нескінченна пустеля.

Коли Валя виріши назавжди піти знову то їй було максимально байдуже, як вона виглядає. Бо до неї, нарешті, дійшла істина: якщо зібралася йти – іди

Фото спеціально для

You cannot copy content of this page