fbpx

Коли Валя прийшла зі своїм чоловіком, то всі подумали, що то тато. Малий, паскудний, лисуватий, ще й із пузом- кажуть люди у селі

Мати мого чоловіка якось йшла та зустріла свою однокласницю, Галину Надорожну (дівоче прізвище). Розговорилися і та відповіла, що в скорому часі видає свою дочку заміж. Однак, сказала це якось не дуже весело. Свекруха її спитала, чому вона така сумна тоді, адже потрібно радіти.

Та Галина відповіла, що й нема чому радіти, не про такого зятя вона мріяла.

“А що з твоїм зятем не так, не депутат, то того сумуєш?”- спитала сміючись мати мого чоловіка.

Та Галина відповіла: ” Та все ніби так, одне що набагато старший від моєї доньки, аж на 18 років”. Сказала що то нічого страшного, головне, щоб між молодятами любов була.

Та Галина дальше продовжувала: “То він такий малий, із пузом, та ще й лисий”. Свекруха їй відповіла, що зараз така мода і всі вони зараз ходять такі “лисуваті”, особливо ті, в кого є бізнес. От-от Галина відповіла, що її зять теж займається якимось бізнесом. ” Я хоча б і переживаю, але вже певне доля моя така мати зятя такого. Адже донька моя вже й при надії”.

Сказала Галина та зітхнула. А свекруха і сказала: ” То ти ж і справді щаслива жінка, скоро будеш і щаслива бабуся, що ж ти тоді ще хочеш?”.

А ще моя свекруха пригадала таку історію, як вона була при надії вдруге та чекала на під кабінетом. А поряд сиділа дивна пара: зовсім молода та юна дівчина і дорослий чоловік.

Свекруха тоді й подумала що, то батько з донькою яка знаходиться при надії, можливо її хлопець покинув, то тепер батько її підтримує.

Але, коли медсестра відкрила двері і покликала їх сказавши: ” Заходьте будь- ласка Валю, але одна без батька”.

То дівчина переправила медсестру і сказала гордо, що то не її батько а коханий чоловік. Як пізніше виявилось, що різниця між ними була аж у цілих 25 років.

” Тож, Галино будь певна, для закоханих різницю у віці неважлива”- наостанок сказала, мати мого чоловіка однокласниці.

” Ну так Орисько, ти вже мене переконала своїми словами, я вже і заспокоїлась, дякую тобі”.

А чи знаєте ви випадки, де чоловік старший і зберегли любов назавжди?

Автор: Нінель. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page