Коли власниця квартири прийшла ще раз по гроші, чоловік їй пояснив, чому не хоче розпочинати ремонт. Жінка вислухала і ніби зрозуміла, але наступного дня зателефонувала й повернулася до цієї розмови. А далі було ще гірше

У мене чоловік швидко й гарно кладе плитку. Йому запропонували роботу в іншому місті й він погодився. Ми переїхали, винайняли квартиру на довготривалий термін та почали обживатися на новому місці.

Квартира була маленькою, але облаштована всім необхідним. Нас влаштовував ремонт і ми думали, що будемо жити у ній довго.

Одного разу, коли власниця квартири прийшла за оплатою, сталося непередбачуване. Під час нашого спілкування вона дізналася, що мій чоловік вправно кладе плитку. Власниця попросила його покласти плитку у квартирі, яку ми винаймали й чоловік відповів, що подумає. У той момент, крім основної роботи, у нього було багато замовлень, тому він пізно повертався додому.

Наступного місяця, коли власниця квартири знов прийшла по гроші, то здивувалася, що плитка не покладена. Вона ввічливо нагадала чоловіку, щоб той поклав плитку на кухні й сказала, що то буде в оплату оренди. Ця пропозиція, на перший погляд, була привабливою, але коли чоловік порахував вартість матеріалу і ціну за роботу, то вийшла велика сума, яка вже не влаштовувала власницю квартири. До того ж у нього на роботі постійний ремонт і дома його розводити ну взагалі не було ніякого бажання.

Коли власниця квартири прийшла ще раз по гроші, чоловік їй пояснив, чому не хоче розпочинати ремонт. Жінка вислухала і ніби зрозуміла, але наступного дня зателефонувала й повернулася до цієї розмови. Чоловік не погоджувався. Вона продовжувала дзвонити й вимагати відремонтувати їй кухню і чим далі, тим більше її дзвінки нагадували погрози.

Ми прийняли рішення переїхати. Знайшли нову квартиру й перевезли речі. Але на тому наші неприємності не закінчилися. Коли ми переїхали в іншу квартиру, наступного дня побачили знов ту жінку, у якої раніше винаймали квартиру. Тільки тепер вона була нашою сусідкою.

Кожного разу, як я ходила повз її дверей, боялася, що вона розповість про цей інцидент нашій новій хазяйці. Але згодом зрозуміла, що боятися мені нічого. У нашій новій квартирі вже покладена плитка, тому більше такої ж ситуації не буде.