fbpx
Життя

Коли я спитала чи облаштовують вони кімнату син дуже здивувався. Яка кімната, ми ще не плануємо дітей. Я звісно не знала що відповісти

Скажу відверто стосунки з невісткою у мене з самого початку склались не дуже. Біля свого сина завжди хотіла бачити спокійну дівчину.

Та склалось все зовсім по-іншому. Назар з Юлею познайомились на дні народженні друга. Одразу почали зустрічатись. Юля з сусіднього села, репутація у Юлі була м’яко сказати не дуже. Спочатку ми були проти відносин їхніх, та син заявив що вони одружуються. Звісно вдіяти нічого я не змогла, вони одружились.

Назар по темпераменту спокійний, а Юлі всюди багато. Ну заробляє Вона звісно непогано як то кажуть вміє крутитись. В сина також престижна робота, заробив на квартиру. Ну звісно з нашою допомогою.

Живуть разом уже три роки, з чоловіком в їхні стосунки стараємось не влазити. Хоча багато чого не подобається. Наприклад Юля не готує Вони все замовляють, я цього не розумію, як жінка може не готувати.

За цих три роки їхнього шлюбу з Юлею я вже змирились напевне але те, що у них немає ще дітей мене дуже турбує. Коли намагаюсь поговорити з сином він переходить на іншу тему і каже що ще не час.

Назару 35 років коли як не зараз. Мені здається справа в тому, що Юля не хоче дітей. Вона привикла жити тільки для себе, дорогий одяг, постійні подорожі, відпочинок.

Ми з чоловіком чекаємо онуків адже самі вже не молоді хотілося б ще побавити онуків.

Нещодавно фірма в якій працював син закрилась. Назар знайшов іншу роботу, але на жаль зарплата набагато менша. Тут Юля зачастила до нас в гості розказує, як їм зараз важко як не вистачає грошей, а вчора взагалі заявила, хотіла б облаштувати дитячу кімнату, але не вистачає коштів.

Я як почула про дитячу кімнату дуже зраділа подумавши, що вона чекає дитину. Порадилась з чоловіком і ми вирішили віддати їй наші заощадження, адже ми так давно чекаємо на онука, а гроші- це не головне.

Так і зробила. Пару днів Юля не давали про себе знати, я вирішила зателефонувати синові спитати як в них справи.

Читайте також: Пані Оля замінила мені маму, яку вже давно забрав до себе Бог, а свекруха ніколи до нас не приїздила, та не дзвонила

Коли я спитала чи облаштовують вони кімнату син дуже здивувався. Яка кімната, ми ще не плануємо дітей. Я звісно не знала що відповісти.

Син розказав, що Юля запланувала відпочинок в горах, дуже активний у хорошому готелі.

Тоді я все зрозуміла, що ніякої дитини Юля не чекає, а гроші потрібні були для відпочинку.

Не знаю що і сказати.

Так хочеться подзвонити і виговорити їй все що я про неї думаю.

Чи дочекатись спершу щоб вернулись додому?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page