fbpx

Коли, Юля привезла в село на знайомство з батьками свого нареченого, то все село аж ахнуло. Чи то людська заздрість, чи то збіг обставин, але невдовзі у Юлі сталася напасть. Жінки в селі дізнавшись про це, матері Юлі в очі співчували, а поза очі говорили інше

Юля була першою красунею на селі. Всі хлопці мліли від її краси, бо навіть одружені чоловіки заглядали за дівчиною. Однак, Юля була впевнена, що зустріч з тим єдиним у неї ще попереду. І от коли дівчина привезла в село на знайомство з батьками свого нареченого, то все село аж ахнуло.

Хлопець був спокійним та й на вроду не дуже вдався. Сусіди дивилися, як ішла дівчина з хлопцем та потиху перешіптувалося одне з одним: “О, як вона його вибрала, він же їй зовсім не рівня”.

Та навіть Юлі батьки не розуміли доньку. Вони хотіли для своєї єдиної доньки саме кращого чоловіка.
А Назар мало того, що був не красивим, а ще із бідної сім’ї.

Та донька намагалася переконати батьків, щоб вони кохають одне одного і це найголовніше. Батьки зрозуміли, що краще доньці та невдовзі відгуляли весілля.

Молоді залишилися жити у місті, адже Назар там мав роботу, а Юля закінчувала навчання. Згодом у молодого подружжя появилася двійко дітей.

Назар був і справді добрим та турботливим чоловіком, допомагав Юлі з дітьми. Мати Юлі часто навідувалася до молодих у гості.

А коли приїжджала назад у село, то розповідала сусідкам як же пощастило її доньці з чоловіком. Що Назар заробляє непогані гроші тож може позволити побалувати дружину та дітей та ще й дома допомагає з хатніми справами.

Після цих розповідей чимало жінок у селі почали заздрити Юлі. Адже не одна із них маючи чоловіків красенів тягли все на собі самі та не мали жодної підтримки. Тож і не дивно, що через деякий час у щасливій сім’ї Юлі сталася біда. Жінка потрапила в дорожню пригоду. Їй потрібен був постійний догляд.

Жінки в селі дізнавшись про це, матері Юлі в очі співчували, а поза очі між собою і говорили, що певне вже зараз Назар і покине Юлю, адже навіщо вона зараз така йому буде потрібна.

Однак, чоловік і на думці не мав наміру покидати свою дружину. Він сам піклувався про дітей, готував їжу, прибирав та ходив до Юлі в лікарню.

Там він заспокоїв дружину та казав що все вони подолають і все в них буде добре. Тож і не дивно що в скорому часі Юля одужала.

У любові та підтримці подружжя прожило ще багато років. Любі наші жінки а ви згідні зі мною, що справжнє кохання чоловіка до жінки не зникне ні за яких обставин, і злі очі і язики не зможуть йому зашкодити, правда ж?

Автор: Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page