fbpx

Коли жіночка сказала, що має свій бізнес то молодик з Туреччини вирішив переїхати до неї, а ще клявся їй в любові щирій. Та вона його так обхитрила, що він це на довго запам’ятає

Недавно була зі своєю знайомою, і вона мені розповіла, історію, як її мати, якій 45, декілька років назад з’їздивши на відпочинок у Туреччину, обхитрила молодого афериста, який її сам планував залишити без гроша. На свій ювілей жінці діти подарували путівку у сонячну країну. Розлучившись зі своїм чоловіком, який її обманув та покинув, жінка здобула освіту психолога.

Щоб більше ні одному чоловікові в житті не дозволити себе образити. Та не встигла жінка поселитись в готелі, як до неї підсів молодик в джинсах та білій майці, і почав обсипати її різними компліментами. Жінка розуміла про що він говорив, адже перед поїздкою вона спеціально трохи вивчила турецьку мову. Вона подякувала йому та посміхнулася.

Наступного дня з самого ранку, коли жінка хотіла поніжитись на сонечку та почитати книгу наодинці, їй це не вдалось. У неї знову підійшов вчорашній красунчик. Жінці звісно були приємні залицяння. Вона ледь не піддалась цьому всьому, однак професійні навички психолога, не дозволили їй це зробити. Жінка точно знала і розуміла, що перед нею стоїть та “працює” професійний аферист.

Проте вирішила йому підіграти: сміялася, дивилась наївним поглядом. Сказала молодому юнакові, що розлучена та що чоловік залишив їй багато грошей і бізнес. Почувши це молодик, почав ще більше залицятися. Він теж їй розказував, що з багатої та впливової сім’ї. Наступні два дні, водив жінку по дорогих ресторанах та зізнавався у вічному коханні та те, що хоче з нею одружитися. Так як у нього інша віра, то він мусить попросити дозволу своїх батьків на шлюб.

А наступного дня він прийшов до жінки з сумним обличчям та сказав що батько не дозволив звісно. Іншого, мати знайомої й не очікувала почути. Молодик, все ж переконував жінку, що він її кохає і хоче з нею все-таки одружитися. Готовий покинути свою родину та поїхати з нею в Україну.

Але для цього звісно йому потрібно підписати якісь діловий договір та вкласти певну суму, для того щоб отримати великий прибуток.

Ну і звісно він спитав у жінки, чи не позичить та йому. Про себе жінка подумала, оце вже аферист, а йому сказала, що звісно, для неї то не проблема.

Почувши це на радощах юнак ввечері подарував жінці золоті сережки та нагадав їй, щоб вона до завтра не забула йому на рахунок який він їй вказав перерахувати гроші.

Жінка звісно погодилась, та придумала причину що недобре почувається, щоб встигнути швидше зібратись. Адже в неї з самого ранку вже був квиток назад на літак.

Коли літак піднявся в небо, жінка дивилась у віконечко, згадувала уже що трапилось з нею на відпочинку. Взяла свій телефон, та заблокувала номер красунчика-афериста, якого ж сама і обхитрила.

А потім глянула в дзеркальце на свої нові золоті сережки, посміхнулась та подумала: “А все-таки вийшов у мене незабутній відпочинок “.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page