fbpx

Колись багата і успішна Олена йшла під проливним дощем в старій куртці і подeртому взутті. Тa пoчиналося все, як у казці

Просто падав дощ. Він стирав з її очей сльози. Такі пекучі сльози. Зараз їй не хотілося, щоб хоч хтось її впізнавав, підходив чи навіть просто вітався. Та починалося все, як у казці.

Олена виросла у багатій і заможній родині. Тут завжди панувала любов та розуміння. Ще у школі дівчина визначилася зі своєю професією. Вона хотіла стати лікарем. Без особливих зусиль Олена вступила до Київського медичного університету. Там вона познайомилася з Андрієм. Молодий , багатий хлопець, син ректора університету і лікарки в столичній клініці. Олена зразу закохалася в Андрія, а той відповів їй взаємністю.

У Києві Олена знайшла роботу. Вона влаштувалася педіатром в одну з найбільших лікарень Києва. А через рік їхня молода сім’я святкувала хрестини. У них народилася чудова донька, яку назвали Софією. В свої 25 Олена була заміжньою, забезпеченою та повністю щасливою. Вона думала, що так буде тривати завжди, але розпочалася криза. Батьки дівчини втратили весь свій бізнес і збанкрутували. Олена попала під скорочення і змушена була покинути роботу. Єдиним годувальником родини став Андрій, який все частіше дорікав дружині за кожну витрачену копійку.

Він контролював всі її дзвінки, рахунки, забороняв пересуватися транспортом, щоб не витрачатися і все частіше почав зриватися на маленькій доньці. Олена як могла заспокоювала чоловіка: шукала роботу, важко працювала. Андрій натомість почав відкрито зрaджувати дружині. На вмовляння Олени зупинитися і повернутися в сім’ю чоловік підняв руку на неї і їхню дворічну дитину. Наступного дня Андрій забрав всі речі і прислав дружині документи з вимогою залишити будинок і повернути йому всі витрачені на неї гроші.

Читайте також: Цi імeна з вaжкою долею! Як нe вaрто називати дітей!

І зараз, колись багатий і успішний лікар, йшла під проливним дощем в старій куртці і подертому взутті. Олена не мала для чого більше жити. Їй не було за що утримувати Софійку, а чоловік все частіше став погpoжувати забрати у неї дитину. Олена вже все вирішила. Вона не мала за що жити,а її доньці буде краще з багатим і заможним батьком ніж з такою матір’ю. І тут вона побачила машину, яка на великій швидкості наближалася до неї. Дівчина відпустила всі свої почуття і зробила крок на зустріч машині.

Євген як раз поспішав на слухання ще однієї ї своєї справи у сyді. Молодий 30 річний чоловік, успішний адвокат і підприємець. Саме він встиг вчасно пригальмувати і врятував життя Олені. Коли він почув історію цієї бідної жінки, вирішив їй допомогти. З допомогою Євгена Олена виграла справу і відсyдила у колишнього чоловіка квартиру, аліменти і головне – опіку над власною дитиною. Невдовзі Олену поновили на роботі, і вона змогла займатися своєю улюбленою справою – лікувати дітей. Жінка сама не зрозуміла, як закохалася у красивого і впевненого Євгена. Згодом вона з донькою переїхала до нього. Євген вже давно мріяв про дитину, тож Оленина донька стала йому рідною, а Софійка нарешті знайшла справжнього і люблячого батька.

І знову падав дощ. Тільки тепер її щаслива сім’я, взявшись за руки, бігла по тій самій вулиці, де колись під проливним дощем, так круто змінилися всі три людські долі.

Наталія Бельзецька

Джерело.

You cannot copy content of this page