Красива молода пара стоїть на палубі корабля та воркують. Вони тільки побралися і не можуть натішитися одне одним. Але не дарма кажуть, «якщо хочете змусити Бога розсміятися, то поділіться з ним своїми планами»

Чоловік однією рукою обіймає свою жінку, а другою міцно тримає її за руку, а вона похилила голову йому на плече та дивиться десь далеко. Вони говорять про своє щасливе майбутнє.

– Моя робота зараз приносить непогані доходи, але скоро мене мають підвищити, тоді ми зможемо собі дозволити, як ти хотіла просторий будинок на берегу моря, а потім може й щось власне відкриємо… Джерело

– Так, а наші діти зможуть відвідувати престижні школи та ні у чому собі не відмовляти.

Пара продовжувала будувати плани на своє щасливе майбутнє міцніше тримаючи один одного на палубі корабля, що мав назву «Титанік».

Читайте також: “Тьоть Ріт, дайте хлібчика шматок, їсти хочеться, а вдома нічого немає” – погляд сусідньої дівчинки пробирав до мурах. Насипала дитині їжі, а сама забігла до сусідки – мої побоювання підтвердилися

Неодноразово чув вислів про те, що «якщо хочете змусити Бога розсміятися, то поділіться з ним своїми планами». Напевно, у цьому є багато правди. Варто цінуватися та насолоджуватися життям вже і зараз, іншої можливості може просто не бути.