fbpx
Життя

Ліля вирішила брехати до останнього чоловіку, поки він не навів їй факти непорядного її вчинку. Такої відповіді не чекав таки ніхто

В Лілі останнім часом були складні стосунки із 17-річною донечкою, Аріною. Дівчина вважає, що мати занадто часто втручається в її особисте життя. Однак, самій Лілі є що приховувати. Побачивши смс мамі від незнайомого чоловіка, Аріна крикнула матері, що розповість все батькові.

Та жінка благала цього не робити доньку. Доня і не зробила, але тому що тільки батька пожаліла.

Ліля і справді мала стосунки на стороні, але вона й не хотіла сім’ю свою руйнувати.

Та наступного вечора коли жінка затрималась, всі надії її зруйнувались. Донечку дуже свербів язик. Аріна все ж сказала батькові, що мати від нього щось приховує.

І в жінки не лишилося вибору, вона довго брехала, як то кажуть до останнього, та потім, в усьому призналася. Чоловік вигнав її з дому, та як це була його квартира. Квартира хоч і куплена у шлюбі, що рахується їхня, та жінка не могла більше з ним перебувати під одним дахом.

І пішла Ліля жити до свого нового коханого, Бориса. Наступний ранок засвідчив, що повсякденні звички в них різні.

Вона вирішить піти до своєї давньої подружки, та виговоритись.

Чоловік жінки, не був радий візиту Лілі, адже він був проти того як вчинила вона.

Вони ж довгі роки сім’ями дружили. А на останок жінці сказав, що її коханець швидко її покине, а  Любомир може вже й не прийме її назад.

Так і сталося, не пройшло і тижня, як виявилось що у Бориса ще є декілька жінок, з якими він крутив роман.

Жінка з речами залишилась на вулиці. І як говорив чоловік її подруги, Любомир не пробачив жінку і не пустив на поріг. І Лілю звісно прийняла подруга пожити, однак її чоловік був цьому не радий.

І щоб не зруйнувалася ще одна сім’я, Ліля з’їхала з квартири подруги та винайняла кімнату гуртожитку.

Та вона приходила до будинку, де жив чоловік та донька. Одного разу її зустріла сусідка і запросила до себе на чай.

Підіймаючись по сходах, Ліля наткнулася на Любомира, який сказав, щоб приїжджає його матір, яка трохи не здужала і попросив жінку повернутися, щоб матір не засмучувати.

Вечір та вечеря пройшли чудово, всі сиділи та весело розмовляли як раніше. Ліля почала розстелювати собі на дивані, адже вона думала що свекруха вже спить. Проте жінка не спала і помітила це, і прийшла до внучки Аріни, спитатися що коїться з батьками.

Дівчина одразу хотіла все розповісти бабусі, проте подумавши, що жінка засмутиться, сказала що все добре, просто вони люблять дивитися різні передачі, і батько швидше засинає, а мати лягає на дивані.

Жінка повірила внучці, а на наступний день поїхала додому.

Тільки-но жінка вийшла за поріг, як Аріна  показала її на двері. донечка наскільки це боляче сприйняла, що кричала, навіщо мамо ти це зробила, навіщо ти руйнувала сімʼю.

Ліля такого не сподівалася, вона думала що вже все у них налагодилось.

Адже Любомир був вже й не проти, але донька ніяк не могла пробачити матері. Лілія все пробувала налагодити стосунки з дочкою.

Вона купила її гарну дорогу сукню, адже знала що невдовзі у Аріни випускний.

Та Любомир виявився в цій ситуації мудрішим, він поговорив з донькою, щоб вона пробачила матір.

Поговорив з дружиною, яка дуже розкаялася у своєму вчинку, сказала, що сім я це найдорожче, що є. Вона була засліплена своїм его, та більше такого не зробить. Прозріння та каяття все ж прийшло до неї. Чоловік розумів, що якщо б не каяття, ніколи б не пробачив їй.

Вони удвох поїхали до жінки у гуртожиток, де та мешкала, і вже всі утрьох приїхали назад додому з речами.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page