Ліля зaвaгiтніла у 8 класі, тож мати не стала терпіти такого «сорому» й відправила дівчину в село до бабці. Та це був не кінець історії

Ліля збиралася на зустріч випускників та згадувала свій клас. Вона давно не розмовляла й не бачилася ні з ким із колишніх однокласників, відтоді, як зaвaгiтніла в 8 класі. Жінці було цікаво, як хто виглядає зараз, чим займається.

Чи Ганна досі ходить з довгою та гарною косою, чи Люба все така ж модниця, чи літа вже не ті, чи стала Оля театральною актрисою, як і мріяла, чи пам’ятає свою образу Оксана, яка вирішила, що вона зaвaгiтніла від Олеся, який тоді так подобався дівчині? Джерело

У ті далекі часи, в 8 класі, Ліля мала багато залицяльників. Хлопці так і вились навколо неї, хоча вона була худенькою й маленькою на зріст. Лілі дуже подобався Сергій, та саме він не звертав на неї уваги. Тому дівчина «ходила» з Олесем. Він проводжав її додому та іноді запрошував то в кіно, то в парк.

Олеся Ліля нібито «відбила» в Оксани. Увесь клас знав, що вона за ним впадає ще з минулого року, й ось він звернув на неї увагу, та ненадовго, так як Ліля одного разу дозволила йому провести себе додому, і закрутилося.

Ліля думала, що Сергій зверне на неї увагу, якщо вона «закрутить» з іншим, почне ревнувати, та спочатку нічого не вийшло. Ліля жила своїм життям, а хлопець своїм. Та ось одного вечора Сергій запросив Лілю на побачення, вона погодилася, не роздумуючи. Молоді люди почали зустрічатися, а через місяць Ліля зaвaгiтніла.

Мати Лілі не стала терпіти такого «сорому» й відправила дівчину в село до бабці. Там Ліля екстерном закінчила школу, наpoдила дитину. Та дівчина не хотіла все життя прожити в селі, тому вона перебралася до міста, доньку в садочок влаштувала та пішла працювати.

Згодом Лілі вдалося закінчити технікум. Вона знайшла чудово роботу швачкою у відомій фірмі. Донька росла, пішла в школу й… зaвaгiтніла в 15. Ліля підтримала доньку, а після наpoдження онучки всіляко допомагала.

Через 2 роки донька зустріла свого судженого, адже школяр, від якого зaвaгiтніла був не готовий до такої відповідальності. Антон прийняв доньку Оленки як рідну, вони стали жити разом в окремій квартирі, згодом наpoродили сина.

Щоб допомогти молодим, Ліля поїхала на заробітки до Іспанії. І там… зустріла свого судженого. Альберто – син її господині – увесь час давав їй якісь доручення, щоб бачитися частіше, а через рік зізнався, що закохався й запропонував руку й серце.

Читайте також: “Йди звідси! Зараз дружина моя прийде, мені не потрібні неприємності через тебе. Скажи своїй матері, щоб не посилала тебе більше до мене” – це була довгоочікувана зустріч з батьком

Та через декілька років Оленка повідомила, що її донечка зaвaгiтніла… в 15 років. Так Ліля стала прабабусею в… 48 років.

На зустріч випускників Ліля прийшла з правнучкою. Ніхто не міг повірити, що вона вже прабабуся. Історію свого життя Лілі довелося повторювати декілька разів, їй навіть не вдалося з’ясувати, як склалися долі інших однокласників. Жінка тільки зрозуміла, що Оксана не ображається на неї за Олеся, і була рада з цього.