fbpx

Любомир мовчки пішов, він точно такої зради не чекав від найріднішої людини.Любомир не міг повірити і досі, що його рідна мама. У нього у нього ж на весіллі видурила гроші, щоб купити собі новий телевізор

Приготування до весілля проходили спокійно, Уляна навіть сама б була не проти, якби свекруха їй допомогла хоча б у чомусь. Однак жінка зовсім не втручалася, і нічого не допомагала.

Її наречений Любомир, сказав що мама його таке не любить, та й часу в неї немає.

Уляна і справді сама не встигала все підготувати тому покликала свою маму та сестру з іншого міста.

Однак одразу й пошкодувала, бо мамі і сестрі все не сподобалось, що Уляна запланувала, і все прийшлось міняли.

Запрошених було небагато тільки родичі та друзі близько 25 осіб. Напередодні весілля Уляна всю ніч не спала та хвилювалася як прийде завтрашній день.

Все було чудово, і розпис, і фотосесія молодих, і ресторан.

До того моменту як за столом слова не взяла, її свекруха Марія Сергіївна. Промова її була ніби нічого, під кінець, вона сказала що вручить дарунок молодим після першого їхнього танцю.

Однак, уже через годину схвильована жінка підійшла до столика молодих та сказала синові й невістці, що у неї пропали гроші.

Любомир одразу не розумів про що говорить його мати.

А та витягнула з сумочки конверт, його вгору, спеціально, щоб показати всім, що він порожній.

Та гукнула у натовп: ” Хто вкрав з конверту гроші?” Любомирові та Уляні було соромно за жінку, однак заспокоїти її вже було неможливо.

Жінка знову повторила свої слова, та сказали якщо ніхто не признається, то вона буде заставляти їх вивертати їхні кишені та сумочки.

Після цього Любомир не витримав взяв матір під руку та вивів на двір. Вони поговорили, мати розказала, що в конверті було 20 тисяч гривень.

Вона ж їх з таким трудом збирала їм на весілля, тож комусь їх подарувати вона не мала наміру.

Однак Любомир, для того щоб мати заспокоїлась, пообіцяв їй дати із весільних грошей таку саму суму, тільки щоб вона повернулася до гостей, вибачилась та більше не робила метушні.

Взявши гроші, Марія Сергіївна зібралася та поїхало додому, сказала що вона більше не хоче залишатися.

Залишок вечора прийшов не дуже, в гостей був уже зіпсований настрій. Помалу гості стали прощатися і розходитись, до 22 години вечора в ресторані залишилося тільки молодята.

Уляна хоч одразу не наважувалась але все ж вирішила розповісти Любомирові, свої припущення щодо його матері. Вона думала що насправді у жінки не було ніяких грошей. Хлопець звісно ж, не прийняв серйозно припущення Уляни.

Однак, наступного дня з самого ранку подзвонила його тітка, яка була присутня на весіллі та розповіла дещо цікаве.

Як виявилось Марія Сергіївна приходила вчора до неї та хотіла щоб та її позичила на весілля 10 тисяч гривень, а на весіллі вона сказала що пропало 20 тисяч, звідки в неї могли такі гроші взятися. Та Любомир подумав що напевне мати в когось іншого позичила.

Він не міг повірити, що його мати могла так вчинити.

Однак все ж вирішив поїхати та поговорити з мамою. Одразу зайшовши, Любомир побачив у мами новий телевізор. Він спитав у неї коли вона встигла купити і чому йому з Уляною не похвалилась.

Та Марія Сергіївна відповіла, що не хотіла їх турбувати дрібницями, адже вони готувалися до весілля.

Однак з боку на столику був чек, в якому було вказано, що покупка зроблена сьогодні.

Любомир не міг повірити і досі, що його рідна мама. У нього у нього ж на весіллі видурила гроші, щоб купити собі новий телевізор.

Однак Марія Сергіївна так і не зізналася ні в чому, їй навіть соромно не було.

Любомир тільки мовчки розвернувся та пішов, він точно такої зради не чекав від найріднішої людини.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page